بازی Mass Effect Andromeda دارای نسخه واقعیت مجازی نخواهد بود

۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
تصاویر جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شده است

اخیرا شایعاتی مبنی بر عرضه یک نسخه واقعیت مجازی در کنار نسخه اصلی بازی Mass Effect Andromeda به گوش می‌رسید که شرکت سازنده با توضیخات خود به این شایعات خاتمه داد.

باتوجه به فراگیرشدن هدست‌های واقعیت مجازی مانند پلی‌استیشن VR و برندهای دیگر، بسیاری از سازندگان در کنار عرضه بازی اصلی خود حالت واقعیت مجازی را نیز به آن اضافه می‌کنند، با این حال عنوان بزرگ شرکت Bioware، بازی  Mass Effect Andromeda نسخه واقعیت مجازی به همراه بازی اصلی نخواهد داشت اگرچه شرکت سازنده بارها از این تکنولوژی استقبال کرده است.

مایک گمبل از شرکت Bioware در جدیدترین مصاحبه خود صحت این خبر را تایید کرده است و به شایعات خاتمه داد. گمبل در این رابطه عنوان کرد که هیچ نسخه واقعیت مجازی برای بازی Mass Effect Andromeda در برنامه توسعه ما قرار ندارد. به گفته او:

این تکنولوژی بسیار جذاب و سرگرم کننده به نظر می‌رسد اما در رابطه با بازی Mass Effect Andromeda باید به شما بگویم که ما قصد عرضه نسخه واقعیت مجازی آن را در حال حاضر نداریم. اگر ما زمانی بخواهیم عنوانی واقعیت مجازی خلق کنیم، مایل هستیم عنوان ما یک بازی و تجربه جدید باشد.

البته صحبت‌های گمبل کمی مبهم به نظر می‌رسید و شاید در آینده شاهد عرضه نسخه واقعیت مجازی بازی Mass Effect Andromeda باشیم.

سری جدید Mass Effect قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید