گیفت کارت
گیفت کارت

پازل نام رسانه ای نو در حوزه سرگرمی های دیجیتال

۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰

پازل نام رسانه‌ای جدید در حوزه سرگرمی است. ما در پازل به سرگرمی‌های دیجیتال و جدید دنیای اطرافمان می‌پردازیم. بازی‌های ویدئویی تنها بخشی از این ماجراست. سینما، تلوزیون، کمیک، فناوری و تکنولوژی، همه از دیگر علاقه های ما هستند. سعی ما در پازل این است که بتوانیم نگاه جدید خودمان به تمام این مسائل را با شما به اشتراک بگذاریم.

زمان ارزشمند است و همین باعث می شود که تا سعی کنیم همواره کامل ترین محتوای ممکن را به صورت خلاصه و در سریع ترین زمان ممکن به شما منتقل کنیم.  این کاری است که ما در سایت پازل انجام می دهیم.

WWW.PUZMAG.COM

بازی های رایانه ای و سینما، دو شاخه متفاوت هنری هستند که مانند سایر رشته‌ها، نیاز به بررسی و تحلیل عمیق‌تری دارند. این کاری است که ما در مجله پازل انجام می دهیم. مطالب موجود در مجله پازل، شما را با سایر جنبه های سرگرمی دیجیتال آشنا می کند.

جدید و غنی بودن، دو رکن اصلی در تمام مطالب موجود در پازل است. گواه این ادعای ما، مطالبی است که برای شما در شماره چهارم مجله پازل آماده شده است. در شماره چهارم پازل می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

  • پرونده کاملی از عنوان Final Fantasy XV
  • نقد بازی‌های The Last Guardian, Dishonored 2, Dead Rising 4
  • پیش‌نمایش بازی‌های For Honor, Resident Evil 7
  • بررسی فیلم‌های Jason Bourne, Captain Fantastic

پازل رسانه ای کاملا رایگان است و هدف اصلی، گسترش بیشتر سرگرمی دیجیتال است. از همین رو شما می توانید چهارمین نسخه مجله پازل را به صورت کاملا رایگان تهیه کنید:

نسخه مخصوص موبایل:

دانلود با کیفیت عالی

دانلود با کیفیت متوسط

نسخه مخصوص کامپیوتر:

دانلود با کیفیت عالی

دانلود با کیفیت متوسط

 

شبکه های اجتماعی پازل از این قواعد مستثنا نیستند. در شبکه های اجتماعی پازل فرصت بیشتری برای تهیه مطالب متفاوت را داریم. مطالبی خلاصه شده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اطلاعات کافی و جامعی را به شما منتقل می‌کنند. متفاوت ترین مطالب در حوزه سرگرمی دیجیتال را می‌توانید در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

در پازل، به روز بخوانید، ببینید و بشنوید. این وعده ای است که ما همواره به مخاطبانمان می دهیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید