رئیس سابق کونامی هم‌اکنون مدیر جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز است

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵

جدایی بین کونامی و کارمند سابق این شرکت یعنی هیدئو کوجیما برای ماه‌ها مورد بحث قرار گرفته است. کسی واقعا نمی‌تواند باور کند شرکتی مانند کونامی چطور و چرا با یک فرد بسیار با استعدادی مثل کوجیما به مشکل بر خورده اما تمام این اتفاقات رخ داده و کاری نمی‌توان کرد.

با این حال، همه چیز هرگز به‌طور یکسان باقی نمی‌مانند و با توجه به The Koalition، شینجی هیرانو به عنوان رئیس سابق کونامی، هم‌اکنون مدیر جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز است. مطمئنا این یک تصمیم مهم بوده و نمی‌توانیم برای شنیدن نظر کوجیما در این رابطه صبر کنیم!

با این حال، کونامی در حال حاضر برروی Metal Gear Survive کار می‌کند. داستان این قسمت پس از وقایع نسخه Ground Zeroes رخ می‌دهد. آن‌ها خود را در جزیره‌ای عجیب و جدید می‌یابند که موجودات عجیب و زامبی‌هایی در آنجا وجود دارند.

حتی اگر یکی از طرفداران این سری نباشید، می‌دانید که زامبی‌ها هیچ ربطی به دنیای Metal Gear ندارند. حتی هیدئو کوجیما هم با این حرف موافق است و او در گذشته گفته بود:

Metal Gear Survive هیچ ربطی به من ندارد. من هیچ چیز از آن نمی‌دانم. دلیل این موضوع، این است که کاملا به من نامربوط می‌شود، درست است؟ چگونه باید توضیح بدهم؟ خب Metal Gear برای من یک سری راجع به جاسوسی و داستانی با عناصر سیاسی است بنابراین به همین خاطر، دلیلی برای اینکه زامبی‌ها وارد دنیای آن شوند وجود ندارد. من این سری را اینگونه می‌بینم.

کوجیما پروداکشنر در حال حاضر برروی Death Stranding کار می‌کند. یک بازی اکشن که برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید