Star Wars: Battlefront 2 دارای بخش داستانی خواهد بود

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵

عنوان Star Wars: Battlefront توانست بازخوردهای نسبتا خوبی دریافت کند اما یکی از مهم‌ترین انتقادها نبود بخش داستانی بود، شرکت الکترونیک آرتز پیش‌تر به این نکته اشاره کرده بود که شاید شاهد بخش داستانی در Star Wars: Battlefront 2 باشیم و حال به‌صورت رسمی بخش داستانی تایید شد.

جاستین مک‌کولی از الکترونیک آرتز به این نکته اشاره داشت که Star Wars: Battlefront درباره بخش چندنفره بود اما نسخه دوم توجه ویژه‌ای به بخش داستانی خواهد داشت.

نسخه اول تنها به این توجه کرده بود که هسته بخش چندنفره عالی را به ثبات برساند، چیزی که استودیوی دایس در ساخت آن فوق العاده است. استراتژی نسخه اول همین بود. حال با گسترش جهان بازی ما به این فهم رسیده‌ایم که کدام شخصیت‌ها باید به‌کار گرفته شوند، چه داستانی باید گفته شود و از چه فیلم‌ها و بازی‌هایی باید الگو بگیریم، ما با لوکاس فیلم نیز رابطه بسیار نزدیکی برقرار کرده‌ایم تا به بهترین نحو انجام گیرد.

ما صدای طرفداران را درباره اینکه بخش چندنفره عالی است شنیدیم اما کافی نبود و آن‌ها بسته کامل را می‌خواستند. پس تیم واقعا برروی ارائه یک بخش داستانی عالی تمرکز کرده است.

در ادامه مک‌کولی به این نکته اشاره داشت که برنامه فعلا این است که Star Wars: Battlefront 2 در تعطیلات ۲۰۱۷ انتشار یابد. Star Wars: Battlefront 2 قرار است به فیلم‌های Star Wars هم ربط داشته باشد و بسیار بزرگ‌تر از نسخه اول خواهد بود.

در آخر سخنگوی الکترونیک آرتز به این نکته اشاره داشت که آن‌ها می‌دانند که طرفداران داستان جدیدی می‌خواهند و نه بازگویی داستان‌های قبلی:

نیازی که نیست وقتی حرف از Star Wars میشود به‌سرعت سراغ لوک اسکای‌واکر برویم و داستان او را بازگویی کنیم. پس ما داستان لوک را نمی‌خواهیم بلکه داستان یک شخصیت جدید که کنترلش میکنیم برای ما مهم است.

در پایان نیز مک‌کولی به این نکته اشاره کرد که الکترونیک آرتز تصمیم دارد دنیای Star Wars را بیشتر از این‌ها گسترش دهد و در سبک‌های دیگر نیز آن را پیاده نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید