بتای عنوان Dreams در سال ۲۰۱۷ انتشار می‌یابد

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱

Dreams که جدیدترین ساخته سازندگان LittleBigPlanet است قرار بود در سال ۲۰۱۶ بتایی دریافت نماید اما حال با نزدیک شدن به پایان سال، سازندگان تایید می‌کنند که شما امسال شاهد دیدن بتای عنوان Dreams نخواهید بود و باید در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه آن باشید.

استودیوی Media Molecule با عذرخواهی از طرفداران به این نکته اشاره داشت که آن‌ها نمی‌خواهند نسخه بتا به بازی تبدیل شود که پر از باگ و مشکلات فنی بسیار است. کارگردان Dreams دراین‌باره گفت:

در حال رسیدن به پایان سال ۲۰۱۶ هستیم و باید اعلام کنیم که طرفداران بتای Dreams را در این سال دریافت نخواهند کرد. ما متاسفیم که این چند وقته در سکوت خبری بوده و با شرکت نکردن در PSX طرفداران را ناامید کردیم اما گاهی اوقات باید درها را به‌روی خود ببندی، تلفن‌ها را قطع کنی و درسکوت به ساخت بازی‌ات بپردازی و ما نیز همین کار را کردیم!

در ادامه ردی، کارگردان Dreams، ادامه داد که این عنوان بسیار بزرگ بوده و آن‌ها به زمان بیشتری برای خلق ایده‌هایشان و به اشتراک گذاشتن آن با طرفداران نیازمندند.

ما همیشه میدانستیم که بسیار جاه طلب هستیم اما خودمان نیز از این همه جاه‌طلبی‌مان بی‌خبر بودیم! ما به جای آن‌که ایده‌های خودمان را برای زودتر عرضه کردن بازی کنار گذاریم، ایده‌های جدیدتری نیز به آن اضافه می‌کنیم و به رویایی که برای بازی داریم تعهد داریم.

Dreams فقط درباره خلق یک بازی ساده نیست بلکه درباره خلق داستان‌سرایی، انیمیشن، موزیک و دنیای ایده‌هاست و تمام این‌ها در یک بازی پلی استیشن جمع شده است.

ما به‌خوبی برروی مسیر خودمان قرار داشتیم و امسال نیز بسیار پربار بود. بسیار از ویژگی‌های بزرگی که به آن فکر می‌کردیم هم‌اکنون به‌صورت کامل دربازی قرار دارند، بسیار از بخش‌های قسمت داستانی بازی را طراحی شده‌اند و هم‌اکنون قابل بازی هستند. اما این Dreams همچنان به یک بازبینی اساسی نیازمند است چراکه ما نمی‌خواهیم طرفداران در بین باگ‌ها و ویژگی‌های ناقص بازی غرق شوند پس ما بتای Dreams را در سال جدید با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Dreams قرار است به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ انتشار یابد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید