گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Super Mario Run در رتبه نخست فروش اپلیکیشن قرار گرفت + رکورد فروش روز نخست Pokemon Go را شکست

۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴

و این هم از این خبر نه چندان سوپرایز کننده: Super Mario Run در رتبه نخست فروش اپل استور قرار گرفت.

این عنوان که دیشب به وقت ایران برای کاربران ios منتشر شد و اولین ورود ماریو به بازار گوشی‌های همراه است، در رتبه نخست اپلیکیشن‌های رایگان قرار گرفت. البته زیاد از رایگان بودن این بازی خوشحال نشوید چرا که شما تنها قادر به انجام سه مرحله هستید و برای بازکردن بقیه مراحل باید ۹.۹۹ دلار پرداخت کنید.

این بازی نه تنها شماره یک در فروشگاه آمریکا را در تنها هفت ساعت به خود اختصاص داد بلکه طبق گزارش GI.biz در فروشگاه ۶۲ کشور نیز به این موفقیت دست پیدا کرد.

با توجه به آمار گزارش شده از طرف Apptopia (که گزارش اپلیکیشن‌ها را می‌دهد) عنوان Super Mario Run با ۲.۸۵ میلیون دانلود ، رکورد دانلود روز نخست Pokemon Go(که ۹۰۰هزار بود) را شکست.

البته طبق گزارش GI.biz عنوان Super Mario Run به صورت جهانی عرضه شده است اما Pokemon Go به صورت چند مرحله‌ای در کشورهای مختلف عرضه شد. جالب است بدانید همین هفته بود که Pokemon GO برای کشور هند و بقیه کشورهای جنوب آسیا در دسترس قرار گرفت.

نکته مهم دیگر سقوط ۵ درصدی سهام نینتندو بعد از عرضه این بازی است. زمانی که فروش در توکیو بسته شد، سهام ۱ درصد دوباره بالا رفت. به نظر می‌رسد سهام‌داران به دلیل قیمت بالای این عنوان نگران هستند بنابراین سهام خود را بیرون کشیده‌اند. با این وجود سهام‌داران مدت‌ها بود که بر نینتندو برای ورود به بازار گوشی‌های همراه فشار می‌آوردند.

عنوان Super Mario Run فعلا تنها برای کاربران ios در دسترس است و تا به الان خبری از نسخه اندرویدی نیست.

به گزارش گیمفا شما برای تجربه این عنوان نیاز به اتصال به اینترنت دارید و به صورت آفلاین قادر به انجام بازی نیستید. هم‌چنین طبق گزارشاتی که به دست ما رسیده، هر ساعت بازی‌کردن می‌تواند ۶۰-۸۰ مگابایت از حجم اینترنت شما بگیرد.

با گذشتن ۲۴ ساعت از عرضه این عنوان بازخوردهای متفاوتی را شاهد بوده‌ایم. آیا شما این عنوان را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید