بازی Dead by Daylight را در آخر این هفته بصورت رایگان تجربه کنید

۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
بازی Dead by Daylight را در آخر این هفته بصورت رایگان تجربه کنید

به‌تازگی شرکت Starbreeze و Behaviour Interactive اعلام کرده‌اند که علاقه مندان به بازی Dead by Daylight می‌توانند در آخر این هفته این عنوان را بصورت رایگان در مدت زمانی محدود نجربه کنند.

به مناسبت این هفته مخصوص شرکت سازنده تصمیم گرفته است علاوه بر فراهم کردن شرایط رایگان برای تجربه بازی تمامی آیتم‌های مخصوص عنوان Dead by Daylight را با ۳۰ درصد تخفیف تا تاریخ ۱۹ ماه دسامبر در دسترسی علاقه‌مندان برای خرید قرار بدهد.

بازی Dead by Daylight یک عنوان چندنفره ترسناک می‌باشد ( ۴ به ۱ ) که در آن یک بازیکن در نقش یک قاتل بی‌رحم ظاهر می‌شود و سایر بازیکنان در نقش بازماندگان قرار می‌گیرند، بازماندگان سعی می‌کنند تا از دست قاتل فرار کنند و مورد دستگیری، شکنجه و قتل عام قرار نگیرند.

بازماندگان در حالت نمای دوربین سوم شخص بازی می‌کنند تا شرایط محیط را بهتر زیرنظر داشته باشند و از دید قاتل پنهان بمانند و آدمکش بازی نیز در زاویه دوربین اول شخص محیط بازی را زیرنظر دارد تا بهتر بتواند به بازماندگان حمله و آن‌ها را از پای دربیاورد.

هدف بازمندگان این است که از زمین خطرناک بازی به سلامتی خارج شوند و در دام قاتل گرفتار نگردند، در نگاه اول شاید این موضوع آسان به نظر برسد اما با تجربه بازی می‌توانید حس ترس و دلهره را کاملا احساس کنید بخصوص زمانی که متوجه می‌شوید در هر بازی نقشه محیط کاملا تغییر می‌کند.

اگر شما علافه‌مند به تجربه بازی Dead by Daylight هستید از این آدرس می‌توانید بازی را دانلود کرده و در زمان تعیین شده به انجام بازی بپردازید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید