Call Of Duty: Black Ops 3 محتوای بیشتری در سال ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد

۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷

به‌تازگی، خبری مبنی بر اینکه تری‌آرک، استودیو توسعه دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 3 قصد دارد تا به پشتیبانی و عرضه محتوای بیشتری برای این اثر بپردازد منتشر شده است.

امروز در طی یک لایو استریم از استودیو تری‌آرک، رئیس این استودیو یعنی Dan Bunting هنوز در میان بازی‌بازان محبوب است و قصد دارد محتوای بیشتری برای بازی Call Of Duty: Black Ops 3 در سال ۲۰۱۷ عرضه کند.

وی در اینباره اینگونه گفت:

من نمی‌توانم چیز خاصی در این نقطه از زمان بگویم اما، باید بگویم که ما از این که مدت زمان زیادی است به تجربه بازی ما می‌پردازید شگفت زده شده‌ایم و قصد داریم تا در ادامه مسیر به پشتیبانی از بازی بپردازیم. ما می‌توانیم در آینده، یک سال خوب و مفرح دیگر را با بروزرسانی‌هایی در سال ۲۰۱۷ ببینیم.

Jason Blundell از استودیو تری‌آرک نیز افزود که طرفداران می‌توانند شاهد پشتیبانی از بخش زامبی نیز در ادامه باشند، چرا که قرار است یک قابلیت جدید با نام Newton’s Cookbook به این بخش اضافه شود.

Blundell نیز در این رابطه گفت:

من واقعا متاسف هستم، اما نمی‌توانم در حال حاضر چیزی بگویم.

بازی Call Of Duty: Black Ops 3 تا به حال چهار بسته الحاقی دریافت کرده است. هنوز اطلاعات خاصی راجع به بسته‌های الحاقی بعدی این بازی منتشر نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتری در این رابطه باشیم. معمولا پشتیبانی از یک عنوان در سری Call Of Duty تا عرضه عنوان بعدی پایان پیدا می‌کرد اما در حال حاضر شاهد این هستیم ضمن اینکه بازی Call Of Duty: Infinite Warfare عرضه شده اما هنوز اکتیویژن قصد به پشتیبانی از آن را دارد.

البته این امر بی‌دلیل نیست چرا که، Black Ops 3 پر فروش‌ترین عنوان سال ۲۰۱۵ بود و در آگوست ۲۰۱۶ مشخص شد که این عنوان پرفروش‌ترین بازی نسل فعلی است. مطابق اطلاعاتی که اکتیویژن از فروش بازی‌های خود منتشر کرده، جدیدترین عنوان این سری یعنی Call Of Duty: Infinite Warfare فروشی غیرقابل مقایسه با نسخه قبلی این سری یعنی Black Ops 3 داشته است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید