فصل سوم The Walking Dead برای کنسول‌های نسل هفتم عرضه نمی‌شود

۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲

تا کمتر از یک هفته‌ی دیگر، بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، بازیکنان کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌ها شخصی، به تجربه‌ی فصل جدید The Walking Dead: The Telltale Series با نام A New Frontier دست خواهند یافت ولی با این حال، ظاهرا کابران کنسول‌های نسل هفتمِ ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ از این بازی محروم خواهند بود.

تل‌تل گیمز در وب‌سایت رسمی خود تایید کرد که فصل سوم The Walking Dead برروی کنسول‌های نسل هفتم منتشر نمی‌شود اما توضیحاتی درباره‌ی انتقال سیوها به فصل حدید ارائه داد.

تل‌تل گیمز این‌گونه توضیح داد که از طریق یک حساب کاربری تل‌تیل، می‌توان سیوهای فصل دوم The Walking Dead را به فصل جدید یعنی سوم انتقال داد و از پلتفرم جدید دانلود کرد، و هنگام آغاز بازی، از شما پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید از سیوهای قبلی خود استفاده کنید یا خیر.

علاوه بر این‌ها، اگر جزو کسانی هستید که سیوهای The Walking Dead را در اختیار ندارید، می‌توانید با استفاده از Story Generator فصل سوم، حوادث بازی در فصل‌های قبل را از دوباره و خلق و تعیین کنید تا اتفاقات گذشته نیز برروی فصل جدید تاثیر داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و آموزش تصویری را مشاهده کنید.

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier در ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، اندروید و آی‌اواس عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید