Super Mario Run در اَپ استور قرار گرفت

۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، عنوان Super Mario Run برای سیستم عامل آی‌اواس در اَپ استور (App Store) منتشر شد. این عنوان که در سبک پلتفرمینگ دوبعدی قرار دارد و توسط خود نینتندو عرضه می‌شود، دارای دو نسخه‌ی رایگان و پولی است که نسخه‌ی پولی آن، ۹٫۹۹ دلار قیمت دارد.

Super Mario Run شاید شبیه به .New Super Mario Bros باشد ولی با این حال، به نوعی تجربه‌ای متفاوت در گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید. این عنوان که برروی “دویدن” تمرکز دارد، ماریو را طی مسیرش با موانع و دشمن‌های مختلفی مواجه می‌کند که شما باید با کنترل‌تان از آن‌ها گذر کنید و همچنین تعداد زیادی سکه به دست آورید.

Super Mario Run، سه حالت مختلف با نام‌های World Tour ،Toad Rally و Kingdom Builder را ارائه می‌کند. World Tour بخش داستانی بازی به حساب می‌آید و شما را در شش راه مختلف برای نجات Princess Peach قرار می‌دهد. Toad Rally نیز بخش چالشی عنوان محسوب می‌شود که در آن، به رقابت با افراد مختلف جهت کسب بهترین امتیاز می‌پردازید. در آخر، Kingdom Builder به شما این اجازه را می‌دهد که با کمک Toads از Toad Rally، یک  Mushroom Kingdom مخصوص برای خودتان بسازید.

در نسخه‌ی رایگان بازی، دسترسی محدودی دارید ولی اگر ۹٫۹۹ دلار هزینه و نسخه‌ی اصلی را خریداری کنید، به تمامی امکانات دست خواهید یافت. همچنین نکته‌ی خوب دیگر، این است که با پرداخت ۹٫۹۹ دلار، در آینده هیچ هزینه‌ای برای بازی نخواهید کرد زیرا فاقد هرگونه پرداخت درون برنامه‌ای و از این موارد است.

در حال حاضر، Super Mario Run فقط برای سیستم عامل آی‌اواس موجود است ولی با این حال، انتظار می‌رود که تا سال آینده، برروی اندروید نیز انتشار یابد و کاربران دستگاه‌های اندرویدی هم فرصت تجربه‌ی آن را داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید