تماشا کنید: مود Survival بازی Uncharted 4 منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲

به‌روزرسانی بزرگ بعدی عنوان Uncharted 4: A Thief’s End امروز منتشر شد و با همین به‌روزرسان، مود Survival به بازی اضافه گردید.

برای کسانی که با مود Survival آشنایی ندارند باید بگوییم که Survival یک مود همکاری جدید است و شما می‌توانید با یک یا دو بازی‌باز دیگر (یا به صورت انفرادی) ۵۰ موج دشمن را نابود کنید و دشمنان مهارت یافته را از بین ببرید. در این بین، هدف‌ها و متغیرهایی در بازی پیش می‌‌آید که باعث جذاب شدن این مود می‌شود. همچنین در بین موج‌های مختلف، مبارزه با غولآخر ها نیز گنجانده شده است. این مود شباهت بسیار زیادی به مود horde دارد اما کمی عمیق تر است.

در Survival، بازی‌بازان می‌توانند درجات سختی مختلفی مانند crushing ،hard ،moderate ،easy و hardcore را انتخاب نمایند و یک سیستم پیشرفت خودکار نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. جوایز باز شدنی و تروفی‌های جدید نیز از عناصر جدید مود Survival هستند.

این به روزرسانی حجمی معادل ۳٫۷ گیگابایت دارد و هم‌اکنون برای کسانی که بازی اصلی را خریداری کرده‌اند، در دسترس است. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه مود Survival بازی Uncharted 4: A Thief’s End را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید