به‌روزرسانی جدید Rainbow Six Siege شخصیت‌های ضعیف را بهبود و نقشه جدیدی اضافه می‌کند

۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹

امروز به‌روزرسانی جدیدی برای Rainbow Six Siege منتشر می‌شود و این به‌روزرسان مشکلات بسیاری را حل می‌کند. درکنار بهبودهای مختلف شاهد اضافه شدن یک نقشه جدید نیز هستیم.

شخصیت Tachanka از زمان عرضه بازی در آن وجود داشته و همواره به عنوان یکی از ضعیف‌ترین اپراتورهای Rainbow Six Siege شناخته می‌شود. حتی یوبی‌سافت هم در اطلاعات به‌روزرسان به این نکته اشاره کرده است. حال یوبی‌سافت به جهت بهبود این شخصیت ویژگی جدیدی به او بخشیده است. حال در کنار مسلسل او سپرهای محافظی قرار می‌گیرند تا او به راحتی توسط دیگر اپراتورها هدشات نشود. این سپر از مسلسل جدا بوده و ۵۰۰ واحد HP دارد و قابل نابودی است. حال با اضافه شدن وزن سپر به سلاح شاهد تکان خوردن‌های بیشتری مسلسل در هنگام شلیک هستیم و گلوله‌ها بیش از پیش پخش می‌شوند.

در ادامه تغییرات شاهد اضافه شدن نقشه جدیدی به نام Bartlett University به بازی هستیم که تنوع نقشه‌های بازی را بیشتر می‌کند. در ادامه نگاهی به دیگر تغییرات می‌اندازیم.

  • اپراتور FUZE حال یک CLUSTER CHARGE اضافی دریافت می‌کند و نارنجک‌های پرتابی آن به فاصله‌های بیشتری پرتاب می‌شوند. نارنجک‌های او از ۲.۵ متر به ۴.۲ متر فاصله پرتاب تغییر نموده‌اند.
  • اپراتور BANDIT یک باتری اضافی دریافت می‌کند.
  • قدرت اپراتور Blackbeard کاهش یافته تا متعادل شود. قدرت سپر Blackbeard از ۱۵۰ به ۶۰ کاهش یافته و سرعت نشانه گرفتن او نیز کاهش یافته است.
  • تغییرات بسیار و بهبودهای متفاوتی برروی سلاح‌ها انجام گرفته است.
  • بسیاری از مشکلات فنی و گیم‌پلی بازی حل شده اند.

شما می‌توانید به جهت دیدن لیست کامل تغییرات به اینجا مراجعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید