تماشا کنید: تریلر Red Dead Redemption 2 را این‌بار در دنیای GTA 5 ببینید!

۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
شایعه: آیا تاریخ انتشار قطعی بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شده است؟

به‌تازگی یک کاربر خلاق یوتیوب تریلر عنوان Red Dead Redemption 2 را در دنیای بازی GTA 5 شبیه سازی کرده و آن را در حساب یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است.

در پاییز سال آینده شاهد انتشار عناوین بسیار خوب و مهیجی خواهیم بود، بازی بزرگ و محبوب Red Dead Redemption 2 نیز در همان موقع منتشر خواهد شد. بازیبازانی که همیشه عناوین منتشر شده از شرکت موفق راکستار را دنبال کرده‌اند مطمئنا بیش از دیگر افراد مشتاق تجربه سری جدید Red Dead می‌باشند، بیشتر این افراد نهایت لذت را از بازی GTA 5 برده‌اند و حال در انتظار تجربه شاهکاری دیگر آن‌هم در دنیای وسترن خواهند بود.

تاکنون افراد زیادی با خلق ویدیو‌ها و تصاویر مختلف علاقه خود را به بازی در دست توسعه Red Dead Redemption 2 نشان داده‌اند، به‌تازگی کاربری با نام Freddy Los Santos در حساب یوتیوب خود دست به انتشار یک ویدیو بسیار جالب در رابطه با بازی بزرگ راکستار زده است. او تریلری که اخیر از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده بود را در دنیای بزرگ بازی GTA 5 شبیه سازی کرد.

او در حساب یوتیوب خود ویدیو تریلر اصلی بازی Red Dead Redemption 2 را در کنار ویدیو شبیه سازی خود قرار داده است تا بینندگان بهتر بتوانند این اثر خلاقانه را درک کنند.

در قسمت زیر می‌توانید این دو ویدیو را مشاهده کنید:

ویدیوی مقایسه تریلر اصلی بازی Red Dead Redemption 2 با شبیه سازی:

دانلود ویدیو

 

 

ویدیوی شبیه سازی تریلر Red Dead Redemption 2 در بازی GTA 5:

دانلود ویدیو

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید