Star Wars: Battlefront هم اکنون به‌صورت رایگان از طریق EA Access در دسترس است

۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

الکترونیک آرتز امروز به‌صورت رسمی عنوان Star Wars: Battlefront را به لیست بازی‌های رایگان EA Access اضافه کرد. این سرویس در اختیار ایکس‌باکس وان است.

شما می‌توانید هم‌اکنون Star Wars: Battlefront را درکنار ده‌ها عناوین دیگر به‌صورت رایگان از طریق سرویس‌ Access شرکت EA دریافت نمایید. اگرچه دقت کنید که بازی قرار گرفته در این سرویس تنها شامل نسخه استاندارد بوده و محتوای الحاقی آن رایگان نشده است. هنوز خبری از رایگان شدن نسخه‌ رایانه‌های شخصی نبوده و کنسول پلی استیشن ۴ نیز دارای چنین سرویسی نیست. هم‌اکنون بیش از ۳۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدود از نسخه کنسولی خود است.

درصورتی که از مشترکین این سرویس باشید هم‌اکنون می‌توانید Star Wars: Battlefront را دریافت کنید. برای دریافت آن‌ها به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قابل خریداری است و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌مندی از بازی‌های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید