تماشا کنید: محتوای الحاقی Blizzard Mountain بازی Forza Horizon 3 منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷

عنوان Forza Horizon 3 در سال ۲۰۱۶ به موفقیت‌های بسیاری رسید. این بازی پس از عرضه، علاوه بر استقبال خوب طرفداران و منتقدان، با فروش فوق‌العاده‌ای نیز رو به رو شد و در هفته‌‌های گذشته نیز به عنوان بهترین بازی ورزشی / ریسینگ سال انتخاب شد. حال، زمان آن می‌رسد که سازندگان بازی به سراغ محتواهای اضافه برای آن بروند.

همان طور که پیش از این اعلام شده بود، محتوای الحاقی Blizzard Mountain بازی Forza Horizon 3 سرانجام امروز برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و به همین مناسبت نیز، استودیوی سازنده Forza Horizon 3، یعنی Playground Games، تریلر زیبایی از این محتوای الحاقی منتشر کرد.

این محتوای الحاقی را به دو صورت می‌توان خریداری کرد؛ یا به صورت جداگانه و در فروشگاه مایکروسافت یا به صورت سیزن پس بازی Forza Horizon 3. اگر سیزن پس بازی را خریداری کرده باشید، می‌توانید محتوای الحاقی Blizzard Mountain را هم‌اکنون به صورت رایگان دریافت کنید. Blizzard Mountain به صورت جداگانه ۱۹٫۹۹ دلار قیمت دارد. در طرف دیگر، سیزن پس بازی ۳۴٫۹۹ دلار قیمت دارد و شامل این محتوای الحاقی و محتوای الحاقی بعدی بازی خواهد شد. این نکته را در نظر داشته باشید که صاحبان نسخه Ultimate بازی Forza Horizon 3 برای خریداری سیزن پس بازی، ۱۰ دلار تخفیف دریافت خواهند کرد؛ البته اگر این نسخه را تا انتهای سال ۲۰۱۶ خریداری کنند.

Blizzard Mountain شامل یک محوطه بازی جدید می‌شود که ویژگی‌های برف، یخبندان، ارتفاعات زیاد و کولاک را در خود دارد. نکته جالب این جا است که این اولین بار است که در سری Forza برف و یخبندان مشاهده می‌کنیم. علاه بر این‌ها، Blizzard Mountain هشت اتوموبیل جدید، مراحل جدید و یک ست ۲۸ عددی اچیومنت جدید دارد. بازی‌بازان Forza Horizon 3 بعد از تجربه بازی اصلی، حال، می‌توانند برای مدت بیشتری سرگرم شوند و در برف و کولاک لذت ببرند.

شما می‌توانید تریلر عرضه شده از محتوای الحاقی Blizzard Mountain بازی Forza Horizon 3 را در زیر تماشا و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید