تاریخ انتشار Yooka-Laylee اعلام شد

۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹

به‌تازگی تاریخ انتشار دنباله‌ی معنوی Banjo-Kazooie یعنی Yooka-Laylee، اعلام شده است و در ۱۱ آوریل ۲۰۱۷ (۲۲ فروردین ۱۳۹۶) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

با این حال، با اینکه اعلام تاریخ انتشار Yooka-Laylee توسط سازنده‌اش یعنی پلی‌تونیک گیمز (Playtonic Games) بسیار خبر خوشحال‌کننده‌ای بود، ولی از طرفی بسیار ناراحت شدیم زیرا در حال حاضر، عرضه‌ی نسخه‌ی Wii U لغو شده و قرار نیست در فروردین ماه شاهد انشار این نسخه باشیم. همچنین سازندگان دلیل لغو نسخه‌ی Wii U را، “مشکلات فنی غیر منتظره” اعلام کرده‌اند که ظاهرا اختلالاتی در کارشان ایجاد شده است.

از آن‌جایی که انتشار نسخه‌ی Wii U عنوان Yooka-Laylee لغو شده است، شاید حامیان آن به این بفکر بیافتند که چگونه کمک‌هایشان جبران می‌شود. در این خصوص، باید گفت که به‌صورت رایگان، می‌توانید هزینه‌ای که برای Wii U کرده‌اید را صرف ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ یا رایانه‌های شخصی کنید. این کار به راحتی با ارسال پیامی به سازندگان صورت می‌گیرد، البته می‌توانید از کمک مالی صرف نظر کرده و پول خود را پس بگیرید. همچنین اگر جزو کسانی هستید که بازی را پیش‌خرید کرده‌اید، می‌توانید به دموی Toybox دسترسی داشته باشید که قبلا در انحصار حامیان قرار داشت و فقط آن‌ها قابلیت تجربه‌اش را داشتند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید