Horizon: Zero Dawn زودتر در بریتانیا منتشر می‌شود

۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳

سونی اعلام کرد Horizon: Zero Dawn در ۱ مارس ۲۰۱۷ (چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵) در بریتانیا منتشر می‌شود که یعنی دو روز زودتر از تاریخ اعلام شده قبلی یعنی ۳ مارس (جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵) شاهد انتشار این بازی در بریتانیا خواهیم بود.

این خبر توسط PlayStation UK در توئیتر اعلام شد:

آیا می‌خواهید Thunderjaw را دو روز زودتر شکار کنید؟ Horizon Zero Dawn در ۱ مارس ۲۰۱۷ (چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵) در بریتانیا منتشر خواهد شد. pic.twitter.com/TVixlwUqWP

— PlayStation UK (@PlayStationUK) December 13, 2016

Horizon: Zero Dawn همچنین در ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

این بازی جهان‌باز اکشن توسط استودیوی گوریلا گیمز ساخته می‌شود که سابقه کار برروی Killzone را داشته‌اند. Horizon: Zero Dawn یکی از عناوین فرست پارتی سونی است که از مزایای پلی‌استیشن ۴ پرو استفاده می‌کند. همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو مزایایی مثل جزئیات بیشتر، رنگ‌های بهبود یافته، سایه‌های بیشتر و بهتر و anisotropic filtering با کیفیت‌تر که یعنی کیفیت بارگذاری بافت‌ها هم افزایش می‌یابد و نتیجه آن به وجود آمدن محیط‌های غنی‌تر است.

در رویداد PlayStation Experience 2016 اعلام شده بود کوجیما برای ساخت Death Stranding با گوریلا گیمز همکاری می‌کند و از موتور بازی‌سازی این استودیو یعنی Decima بهره می‌برد. این همان موتوری است که برای ساخت سری Killzone و Horizon: Zero Dawn هم مورد استفاده قرار گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید