گیفت کارت
گیفت کارت

Batman: Return To Arkham بروزرسان پلی‌استیشن ۴ پرو را دریافت می‌کند

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹

کمپانی برادران وانر قصد دارد تا در طی یک بروزرسان، بازی Batman: Return To Arkham را به لیست بازی‌های پشتیبانی از کنسول میان نسل سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو اضافه کند.

به نقل از یک پست در فروم رسمی سایت برادران وارنر و سایت ویدئو گیمر، بزودی بازی Batman: Return To Arkham یک بروزرسانی برای ارتقاء جزئیات بصری و بهبود مشکلات بازی دریافت خواهد کرد و با دریافت این بروزرسان این عنوان نیز از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو بهره‌مند خواهد شد. همچنین این بروزرسان برخی از مشکلات بازی را برطرف خواهد کرد.

در زیر نیز می‌توانید جزئیاتی از این بروزرسان را مشاهده کنید:

  • بهبود و پایداری مشکل فریم ریت در بازی
  • بهبود کرش‌های مختلف، حین انجام بازی

بازی Batman: Return To Arkham، اکتبر امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد. این بازی شامل پکیجی از Batman Arkham های نسل قبل یعنی، Batman Arkham Asylum و Batman Arkham City می‌شود. هر دو این عناوین که نسل قبل توسط استودیو راکستدی توسعه پیدا کردند، در این عنوان به صورت کامل ریمستر و از نظر گرافیکی ارتقاء پیدا کرده‌اند. همچنین Batman: Return To Arkham شامل تمامی بسته‌های الحاقی هر دو بازی می‌شود.

Batman Return To Arkham توسط استودیو Virtuous توسعه پیدا کرده است. این استودیو سابقه کار بر روی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Heavy Rain و همکاری بر روی بازی Uncharted 4: A thief’s End را در کارنامه خود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید