بروزرسان جدید بازی DOTA 2 منتشر شد

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
بروزرسان جدید بازی DOTA 2 منتشر شد

به‌تازگی شرکت ولو بروزرسانی بزرگ بازی DOTA 2 را منتشر کرده است.

در این بروزرسانی قهرمان جدید بازی با نام the Monkey King معرفی می‌شود همچنین مدل و طراحی تعدادی از قهرمانان دچار تغییراتی می‌شود، این قهرمانان عبارتند از: Slardar ،Viper و Enigma. این بروزرسانی رابط کاربری بازی را نیز بهبود می‌بخشد.

در بروزرسانی جدید کیفیت نمایی محیط بازی با پیشرفت‌هایی همراه خواهد شد، حال آسمان بازی نمای بهتری دارد و علف‌های زمین بازی نیز بصورت پویا عمل می‌کنند همچنین درختان موجود در نقشه بازی با وزش باد دچار لرزش می‌شوند.

گیم‌پلی بازی نیز دستخوش تغییرات می‌شود و بعضی از قهرمانان قوی‌تر یا ضعیف‌تر خواهند شد تا بازی به تعادل کافی برسد.

در بروزرسانی جدید بخشی به نام Hero Talents و Backpack slot به بازی اضافه می‌شود. Hero Talents در واقع قابلیتی است که با توجه به ظرفیت قهرمان انتخاب شده به شما تعلق می‌گیرد و بازیکنان قادر خواهند بود این افزایش قدرت را در سطح‌های ۱۰/۱۵/۲۰/۲۵ انتخاب کنند. با رسیدن به هر سطح شاخه‌ای از قدرت‌های مخصوص برای شما باز می‌شود و تمامی این شاخه‌ها در هر سطح قابل دسترسی نخواهد بود، شما با انتخاب یک قدرت شاخه مربوط به آن را تا پایان بازی می‌بندید. لازم به ذکر است که هر قهرمان قدرت‌های مخصوصی دارد که شما می‌توانید آن‌ها را به دلخواه انتخاب کنید.

قابلیت جدید دیگر بازی که با نام Backpack slot شناخته می‌شود، در واقع به شما این اجازه را می‌دهد که علاوه بر تعداد آیتم‌های اصلی بتوانید سه آیتم بیشتر با خود در جریان بازی حمل گنید البته این آیتم‌ها قابلیت فعالسازی ندارند و بازیکنان قادر خواهند بود آیتم‌های موجود در قسمت inventory را با آیتم‌های قسمت backpack تعویض و جایگزین کنند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید