فهرست فروش هفتگی UK | عنوان Call of Duty: Infinite Warfare صدر را پس می‌گیرد

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳

مانند هر دوشنبه، فهرست فروش هفتگی UK (بریتانیا) منتشر شد و مشاهده می‌کنیم که هیچ چیز توانایی متوقف کردن قطار Call of Duty را ندارد. Infinite Warfare روند فروش خوبی را در هفته گذشته داشته است و توانسته صدر جدول را باری دیگر پس بگیرد. با بررسی فهرست فروش هفتگی UK با ما همراه باشید.

در طرف دیگر، عنوان تازه عرضه شده The Last Guardian در رده هفتم جدول قرار گرفت که البته اگر بخواهیم به جدول فروش جداگانه پلتفرم‌ها نگاه کنیم، این بازی در رده پنجم قرار دارد. شما می‌توانید در زیر، تحلیل کامل فهرست فروش این هفته بریتانیا را مطالعه کنید:

Call of Duty به صدر باز می‌گردد.

پس از چارت این هفته، تنها ۳ چارت دیگر تا پایان سال ۲۰۱۶ باقی می‌ماند و همیشه هفته‌های پایانی جذاب و مهم هستند.

اکتیویژن با Call of Duty: Infinite Warfare باز هم شماره یک شد و شاید امید زیادی اول ماندن در تعطیلات کریسمس دارند؛ همان طور که ‌آن‌ها در دو سال گذشته و با بازی‌های COD Black Ops III در سال ۲۰۱۵ و COD Advance Warfare در سال ۲۰۱۴ به این مقام دست یافتند. الکترونیک آرتز رده‌های دوم و سوم را با FIFA 17 و Battlefield 1 در اختیار دارد. انتشار چشمگیر Final Fantasy XV شرکت اسکوئر اینکس که در هفته گذشته در رده دوم قرار گرفت، در این هفته به رده چهارم جدول آمده است اما هنوز از دو عنوان بزرگی که در این هفته منتشر شدند، جلوتر است. یکی از این بازی‌های جدید، Dead Rising 4 مایکروسافت و کپکام است که با انتشار برروی کنسول ایکس‌باکس وان، در رده پنجم قرار گرفته است. این در حالی است که Dead Rising 3 در سال ۲۰۱۳ در همین هفته د رده هفتم قرار گرفته بود. در جایگاه بعدی جدول فروش این هفته، Watch Dogs 2 یوبی‌سافت را مشاهده می‌کنیم که سومین هفته متوالی موفقیت آمیز خود را پشت سر می‌گذارد. پشت سر Watch Dogs 2 نیز عنوان تازه عرضه شده سونی، یعنی The Last Guardian به چشم می‌خورد. بازی‌های پیشین این سری، یعنی Ico و Shadow of the Colossus در هفته‌های اول عرضه خود برروی کنسول پلی‌استیشن ۲، به ترتیب در رده‌های پانزدهم و اول جدول قرار گرفته‌ بودند (در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶).

شما می‌توانید فهرست کامل فروش این هفته UK را در زیر مشاهده کنید (به صورت کلی و پلتفرم‌های جداگانه):

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید