تماشا کنید: تریلر زمان عرضه The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

تل تیل گیمز، امروز تریلر زمان عرضه عنوان به شدت مورد انتظار The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier را منتشر کرد. فصل جدید The Walking Dead قرار است در ۲۰ دسامبر (هفته آینده) آغاز شود.

در این نمایش جذاب از فصل سوم The Walking Dead: The Telltale Series مشاهده می‌کنیم که کلمتاین به همراه شخصیت جدید خاویر (Javier)، سخت مشغول از بین بردن تعداد زیادی زامبی (واکر) هستند. هنوز چیز زیادی از داستان نمی‌دانیم اما می‌توانیم کاملا مطمئن باشیم که داستان بی رحم و به شدت خشن دنبال خواهد شد. کسانی که سریال The Walking Dead یا کامیک‌ بوک‌های آن‌ را دیده و خوانده باشند، حتما در این تریلر متوجه حضور شخصیت Jesus خواهند شد.

سازندگان در طی یک نشست خبری اعلام کردند که The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier هم به عنوان یک «شروع جدید» و هم به عنوان یک «ادامه» عمل خواهد کرد، به گونه‌ای که اگر اشخاصی دو فصل قبلی را بازی نکرده‌اند و با شخصیت کلمنتاین آشنایی ندارند، در این فصل به مشکل بر نمی‌خورند و حتی می‌توانند دریابند که این دختر سرسخت چگونه تا این جا پیش آمده است.

بازی‌بازان همچنین قادر هستند که فایل‌های ذخیره قسمت‌های قبلی را وارد بازی کنند که البته جزئیات بیشتر در این مورد، نزدیک به انتشار بازی مشخص خواهد شد.

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید منتشر خواهد شد. کسانی که بازی را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کنند، یک نسخه رایگان از سری‌های قبلی The Walking Dead تل تیل گیمز، یعنی The Walking Dead: Season Two و The Walking Dead: Michonne دریافت خواهند کرد. همچنین کسانی که بازی را در استیم پیش خرید کنند، ۱۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.

شما می‌توانید تریلر زمان عرضه The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید