کوجیما از همکاری خود با شرکت گوریلا گیمز می‌گوید

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۲
کوجیما از همکاری خود با شرکت گوریلا گیمز می‌گوید

کوجیما اخیرا در حساب توییتر خود اظهارات جالبی در رابطه با داستان همکاری خود و شرکت گوریلا گیمز عنوان کرده است، او این همکاری جدید را به یک سفر فضایی تشبیه کرده است!

سالی که گذشت سالی پر از سردرگمی و مشکلات عجیب و غریب برای کارگردان افسانه‌ای سری بازی‌های Metal Gear Solid، کوجیما بوده است. او بعد از جدایی از شرکت کونامی نیاز داشت که بلافاصله روند کاری جدیدی را در پیش بگیرد و در این راه نیاز به همکاران جدیدی داشت، بدین ترتیب طولی نکشید که کوجیما همکاری جدیدی را با شرکت گوریلا گیمز آغاز کرد و در این راه از کمک‌های مارک سرنی، طراح کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز به خوبی استفاده کرد.

کوجیما اخیرا در حساب توییتر خود در رابطه با همکاری‌های جدید حرف‌های بسیار جالبی زده است. او همکاری خود با سازندگان بازی Horizon: Zero Dawn و Killzone یعنی شرکت گوریلا گیمز را به مانند یک سفر فضایی و اکتشاف در آن دانست، او عنوان کرده است که سفرها و اکتشافات فضایی در این روزها رونق ندارد اما او می‌خواهد به ماه سفر کند! او اشاره‌ای به آشنایی با شخصی در شرکت گوریلا گیمز داشته است که هدف بالاتری از وی دارد و قصد سفر به مریخ را کرده است، بدین ترتیب آنها به اتفاق هم تصمیم گرفته‌اند یک موشک فضایی جدید با کار کردن بر روی موتور بازیسازی Decima طراحی کنند، باید بدانید کوجیما فقط به کره مریخ بسنده نخواهد کرد و او می‌خواهد چیزی بسازد که با گذر از مریخ به سیاره مشتری نیز برسد!

در قسمت زیر توییت‌هایی که از کوجیما در تاریخ ۱۰ ماه دسامبر منتشر شده است را می‌توانید مشاهده کنید:

رقابت برای پیشرفت و توسعه امکانات فضایی بعد از جنگ سرد خنثی شد. تحقیقات بی نتیجه ماند و آنها قید ساختن موشک‌های جدید و فضانورد را زدند. با این حال من کسی هستم که قصد دارم به ماه سفر کنم و در این راه کسی را در شرکت گوریلا گیمز ملاقات کرده‌ام که هدف او رسیدن به کره مریخ می‌باشد. ما تصمیم گرفته‌ایم تا یک موشک فضایی بسازیم و کلید آن در بازسازی موتور بازیسازی آن‌ها خلاصه میشد، ما دریافتیم تا با اصلاح این موتور نه تنها به سیاره مریخ بلکه به سیاره مشتری نیز دست پیدا می‌کنیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید