گیفت کارت
گیفت کارت

طراح شخصیت NieR: Automata طرح‌های هنری زیبایی را به اشتراک گذاشت

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

عنوان اکشن NieR: Automata قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷ است و طبق نمایش‌ها و اطلاعاتی که از این بازی دریافت کردیم، طراحی‌ها و استایل هنری بسیار خاصی بازی را غنی کرده است. طراح شخصیت این بازی، آقای یویا ناگای (Yuya Nagai) در کنار آکیهیدو یوشیدا (Akihiko Yoshida) در استودیوی CyDesignation سخت کار می‌کنند تا هر مدلی که در بازی قرار می‌گیرد، زیبا و با ظرافت  باشد.

به تازگی آقای یویا ناگای دو طرح هنری زیبای خود را در توییتر به اشتراک گذاشته است که یک ماشین Pascal و فرمانده نیروهای Yorha را نشان می‌دهد.

نکته جالب این جا است که او اشاره می‌کند برای طراحی شخصیت Pascal مشکل و درگیری داشته است زیرا اولین باری است که دست به ساخت یک ربات با شکل و شمایل قدیمی و از رده خارج شده می‌زند و تا به حال این تجربه را نداشته است. نکته جالب تر قضیه این جا است که آقای ناگای این طراحی‌های هنری زیبا را که در زیر مشاهده می‌کنید، برای کار و استفاده برای توسعه ساخت بازی خلق نکرده است و آن‌ها کاملا شخصی طراحی شده‌ و به اشتراک گذاشته شده‌اند. ناگای این طرح ها را در زمان آزاد خود پیاده می‌کند.

این اولین باری نیست که آقای ناگای به این شکل، طراحی‌های خود را به اشتراک می‌گذارد. او در ماه گذشته، دو طراحی هنری دیگر نیز به اشتراک گذاشت که سه شخصیت دیگر بازی (فرمانده Yorha، و Adam و Eve) را نشان می‌داد.

این را در خاطر داشته باشید که ما به زودی می‌توانیم نسخه دموی عنوان NieR: Automata را تجربه نماییم و طبق اسکوئر اینکس، این دمو در تاریخ ۲۲ دسامبر برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که تجربه NieR: Automata به اندازه کارهای شناخته شده استودیوی پلاتینیوم گیمز لذت بخش است یا خیر.

NieR: Automata در تاریخ ۷ ماه مارس برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و هنوز تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی اعلام نشده است. شما می‌توانید طراحی‌های هنری جدید آقای ناگای، طراح شخصیت بازی را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید