بازی Sky Force Anniversary برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر شد

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
بازی Sky Force Anniversary برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر شد

به‌تازگی بازی Sky Force Anniversary توسط شرکت Infinite Dreams برای دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر شده است.

عنوان Sky Force Anniversary در واقع یک بازی بازسازی شده از نسخه اصلی Sky Force می‌باشد. بازی شامل هر دو حالت داستانی و حالت co-op می‌شود، شما در بازی وظیفه دارید تا دنیا را از شر هیولاهای ژنرالی به نام مانتیز رهایی ببخشید. در جریان بازی با بالابردن سطح خود، کشتی‌های خود را ارتقا دهید و از قدرت‌های جدید و اسلحه‌های قدرتمند برای نابودی دشمنانتان استفاده کنید.

بازی Sky Force Anniversary بصورت هفتگی مسابقاتی برگزار می‌کند که بعد از پایان هر ۷ روز بازیکنان سطح خاصی را دریافت می‌کنند. شما در قسمت زیر جزییات و امکانات کلی بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

  • مشغول بازی در دنیای بسیار زیبای حالت تک نفره و داستانی بازی شوید.
  • دوستان اسیر و بی‌دفاع خود را نجات دهید و آیتم‌های مخصوصی برای ارتقا کشتی‌های خود دریافت کنید، شما با خرید سپرها، اسلحه‌های مختلف، موشک‌ها، لیزرها، بمب‌های بزرگ و … می‌توانید کشتی خود را ارتقا ببخشید.
  • با انبوهی از دشمنان مختلف به مبارزه بپردازید. با غول‌های بزرگ نبرد کنید و ژنرال مانتیز را شکست دهید، او رییس بدجنس تمامی این هیولاهاست.
  • دوست خود را به بازی دعوت کنید و باهم به تجربه بازی بپردازید.
  • در مسابقات هفتگی شرکت کنید و هر ۷ روز سطح‌های مخصوصی دریافت کنید.

بازی Sky Force Anniversary هم‌اکنون با قیمت ۹٫۹۹ دلار در دسترسی بازیبازان قرار دارد همچنین این عنوان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید