تماشا کنید: تاریخ انتشار عنوان Rise & Shine مشخص شد

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

امروز، Super Awesome Hyper Dimensional Mega Team، سازنده و Adult Swim، ناشر بازی Rise & Shine، تاریخ انتشار این بازی را به همراه یک تریلر اعلام کردند.

طبق اعلام سازنده و ناشر، عنوان سکوبازی Rise & Shine در تاریخ ۱۳ ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. اگر تا به حال از عنوان Rise & Shine چیزی نشنیده‌اید و اطلاعات و شناختی از آن ندارید، می‌توانید یک معرفی کوتاه از بازی که به وسیله سازندگان منتشر شده است را در زیر مطالعه کنید:

Rise & Shine با ترکیب عناصر شوترهای آرکید، جهنم گلوله و بازی‌های معمایی سکوبازی، یک عنوان چالش برانگیز در مورد هر چیزی است که ما از‌ بازی‌های ویدیویی دوست داریم و به اندازه کافی حس شوخ طبعی در بازی یافت می‌شود.

برای نجات دادن دنیای بازی، Rise باید به طور نزدیکی با همکار جدید خود، یعنی Shine کار کند؛ کسی که گلوله‌های خاصی را به بازی اضافه می‌کند و حرکات ویژه تنها چیزی است که باعث می‌شود این دو از مراحل طراحی شده با دست در بازی موفق و در واقع زنده خارج شوند. استراتژی خود را آماده کنید و ابزارتان را ارتقا دهید و برای نابود کردن مهاجمان Nexgen آماده شوید تا با این کار، دوباره شادی و سرگرمی را به دنیای بازی بازگردانید.

هنوز قیمت بازی Rise & Shine مشخص نشده است اما سازندگان یک تریلر از بازی برای آشنایی با آن آماده کرده‌اند که می‌توانید آن را در زیر مشاهد و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید