گیفت کارت
گیفت کارت

فروش ایکس‌باکس وان در ماه نوامبر چشمگیر بوده است

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱

شاید فروش ایکس‌باکس وان در ماه نوامبر از پلی‌استیشن ۴ کمتر بوده باشد، اما این کنسول عملکرد خوبی برای خود داشته است. با توجه به اطلاعات گروه NPD، فروش ایکس‌باکس وان از ۱ میلیون واحد در ماه نوامبر گذشت.

معاون بخش بازاریابی ایکس‌باکس یعنی مایک نیکولز در بیانیه‌ای گفت:

از زمان معرفی ایکس‌باکس وان اِس در E3 در ماه ژوئن، ما پیشرفت قدرت‌مندی را از ایکس‌باکس وان شاهد بودیم. از آنجا که کنسول‌های گیمینگ باری دیگر در جمعه سیاه بیشترین تقاضا و دنبال کننده را داشتند، این پیشرفت در ماه نوامبر هم ادامه پیدا کرد.

علاوه بر این، ما رکورد جدیدی را میان دارندگان ایکس‌باکس وان در شبکه ایکس‌باکس لایو دیدیم و طرفداران از بازی‌های جدید و تخفیفات لذت بردند. در واقع، مجموع بازی‌بازان آنلاین روز ۲۷ نوامبر (یک‌شنبه ۷ آذر) در مقایسه با همین زمان در سال گذشته، ۴۰ درصد بیشتر بوده است.

ایکس‌باکس وان طی چند ماه به‌طور متوالی از نظر فروش پیروز بود اما پلی‌استیشن ۴ در ماه نوامبر برنده شد. ایکس‌باکس وان اِس به فروش ایکس‌باکس تقویت بزرگی بخشید و آن را به پلی‌استیشن ۴ نزدیک‌تر کرد. مایکروسافت فروش کلی ایکس‌باکس وان را به اشتراک نمی‌گذارد بنابراین نمی‌توان مقایسه خاصی با پلی‌استیشن ۴ انجام داد.

ایکس‌باکس وان اِس کنسول اسلیم مایکروسافت است. این کمپانی همچنین برنامه‌ای برای معرفی ایکس‌باکس اسکورپیو در سال آینده دارد. اطلاعات زیادی از اسکورپیو منتشر نشده و تنها چیزی که در حال حاضر می‌دانیم، این است که این کنسول می‌تواند بازی‌ها را با رزولوشن ۴k نیتیو اجرا کند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید