تماشا کنید: تاریخ انتشار عنوان The Binding of Issac: Afterbirth+ مشخص شد

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹

ادموند مک میلن (Edmund McMillen)، سازنده عنوان The Binding of Issac، امروز تاریخ انتشار The Binding of Issac: Afterbirth+ را اعلام کرد.

طبق اعلام مک میلن، عنوان The Binding of Issac: Afterbirth+ در تاریخ ۳ ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ برروی شبکه استیم منتشر خواهد شد و همچنین اعلام شده است که نسخه‌های کنسولی بازی مدتی بعد در همان فصل بهار منتشر خواهد شد.

برای کسانی که با Afterbirth آشنایی ندارند باید بگویم که این محتوای الحاقی، ابزار ماد جدید، یک فصل جدید، یک غولآخر جدید، یک شخصیت قابل بازی جدید، یک مود greedier، اتاق‌های جدید، اچیومنت‌های جدید، پنج چالش جدید، دو تبدیل شدگی جدید، دشمنان جدید، فرم‌های قهرمانی جدید، میان پرده‌های جدید و قطعه‌های موسیقی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. قیمت The Binding of Issac: Afterbirth+ مبلغ ۹٫۹۹ دلار است اما در هفته اول عرضه، برای کسانی که نسخه اصلی Afterbirth را خریداری کرده‌اند، به قیمت ۶٫۶۶ دلار به فروش می‌رسد.

مک میلن در انتهای اعلامیه خود اشاره می‌کند که با این که این محتوای الحاقی از محتوای الحاقی Afterbirth قبلی کوچک تر است، اما مادهایی که به بازی اضافه شده است، این امکان را به بازی می‌دهد که ۲۰ برابر بزرگ تر باشد. او در مورد مادها بسیار هیجان زده است و حتی تاکید می‌کند که مادهای بیشتری برای بخش اصلی بازی باید منتشر شوند.

The Binding of Isaac یک بازی اکشن نقش آفرینی شوتر است و عناصر رفتار شناسی جالبی نیز در خود دارد. در این بازی که در ابتدا در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود، بازی‌بازان کنترل شخصیت اصلی بازی، یعنی آیساک را به عهده می‌گیرند و باید به او کمک کنند تا از مادر خود فرار کند و هیولاها و موجوداتی را بدون ترس شکست دهد. در این بین، آیساک مکان‌های مخفی را کشف کرده و با غولآخرهای به شدت سر سختی مبارزه می‌کند.

یک تیزر جدید و ساده به تازگی از بازی منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • قبلا ها تو بازار یادمه یک نوع چای کارتونی بود به اسم طابران.برای اینکه چای خوب رنگ بده شما میبایستی یک مشت چای خشک میریختی تو کتری.در عوض چای نپتون هم بود که کیفیت خیلی بهتری داشت ولی تعداد کیسه هاش حدودا ۲۵ عدد بود.یعنی زودتر از چای کارتونی تموم میشد.سونی درواقع چای کارتونی است با کلی انحصاری بی کیفیت که میشه کلی چای خشک.ولی مایکرو چای نپتون است با انحصاری کم و با کیفیت که میشه تعداد کمی چای کیسه ای.اگه این دو بخوان بازی هاشون رو در سطح جهانی بفروشن در واقع مثل اینه که بخوان تو یک فلاکس بزرگ به یک عده چای بدن.سونی باید تعداد زیادی از انحصاری هاشو بفروشه چون بی کیفیت هستند خب با چای کارتونی باید مشت مشت چای خشک خالی کنن تو فلاکس.ولی مایکرو با چهار تا انحصاری با کیفیت در واقع چهار تا چای نپتون کیسه ای میندازه تو کتری کل مجلس رو جواب میده.بعد تموم شدن مجلس چای های کیسه ای با احترام میرن کنار با کیسه اومدن با کیسه هم میرن ولی چای خشک کارتونی که بی کیفیته همونطور که ل خ ت استفاده شده همونطور هم دیر ریخته میشه.از اونجایی که ما به تفاله چای میگیم شفتل پس بازیهای سونی سفتل هستن و کنسولش جعبه شفتل.
  وضعیت تولید انحصاری در مایکرو شبیه عرضه هر نسخه GTA در طی چند سال است و تولید انحصاری در سونی مثل عرضه هر ساله کالاف که سال به سال بی کیفیت تر میشه.
  تلو۲ زامبی داره خب اگه به زامبی باشه کالاف یک بخش جداگانه همیشه واسه زامبی داره دیگه چرا تلو بخریم همون کالاف رو میگیریم زامبی رو مفت بازی میکنیم تازه خالکوبی و رواج شیطان پرستی و رابطه نامشروع هم داره که تاثیرات بدی رو گیمر داره.
  گاد او وار .فقط یک خدا وجود داره این بازی دین ادم رو سست میکنه.بازیش تخیلیه.با غول مبارزه میکنه.اگه به مبارزه با غول باشه سری شاهزاده ایرانی اینو میخوره.
  انچارتد که یک بازندست به یکی از مزخرفترین بازیها باخت به اورواچ پس انچ هم مزخرفه.
  بازیهای انحصاری که اسمشون رو میبرین هنوز نیومدن بزارین بیاد بعد حرف بزنین مایکرو هنوز کنفرانس نذاشته.در ضمن پولدارهای دنیا رو مایکرو خوابیدن و گداهای دنیا رو سونی.مایکرو تو رتبه بندی شرکت های برتر جهان چهارمه ولی سونی پنجاه و هشتم!!! ایا به مایکرو ایمان نیاورده اید؟
  بیایم جعبه شفتل رو دور بندازیم و بجاش بریم سمت جعبه ناشناخته. ROTFL

  0
  0