تعداد بازی‌بازان نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 نسبت به نسخه اول ۶۱ درصد کمتر بوده است

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹

به‌نظر می‌رسد Watch Dogs 2 از نسخه اول خود بازی بهتری باشد اما ظاهرا مردم به چیزی که این سری برای گفتن دارد، دیگر علاقه‌مند نیستند. ما در حال حاضر می‌دانیم بازی برروی کنسول‌ها عملکرد ضعیفی در خرده‌ فروشی‌ها داشته و به‌نظر می‌رسد وضعیت نسخه رایانه‌های شخصی بهتر هم نیست.

با توجه به یک گزارش توسط GitHyp، بازی Watch Dogs 2 نتوانست به جدول ۱۰ عنوان بیشترین تجربه شده استیم برسد و عقب‌تر از بازی‌های خود یوبی‌سافت یعنی The Division و حتی Rainbow Six: Siege که در حال حاضر یک سال از انتشارش می‌گذرد قرار دارد. تعداد بازی‌بازان نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 در زمان عرضه نهایتا ۱۸,۱۱۳ بود که تقریبا کمتر از نیمی از بازی‌بازان نسخه اول که ۴۷,۰۰۰ بود، است. هم‌اکنون تعداد کسانی که مشغول بازی هستند، به‌طور چشمگیری کاهش یافته و امروز فقط ۹,۶۰۴ نفر به تجربه بازی مشغول هستند.

صحبت‌هایی که از بازی می‌شود، باعث شده نسخه‌های کنسولی آن کمی عملکرد بهتری داشته باشند بنابراین شاید دارندگان رایانه‌های شخصی هم ناگهان بازی را تهیه کنند. این احتمال وجود دارد پشتیبانی طولانی مدتی از بازی شود و شاهد عرضه محتوای دانلودی خوبی باشیم اما در حال حاضر Watch Dogs 2 مدرکی است که ثابت می‌کند مردم فعلا عناوین AAA زیادی دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید