جزییات محتوای دانلودی جدید بازی‌های CoD: Infinite Warfare و Modern Warfare Remaster مشخص شد

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را در مدت محدودی می‌توانید بصورت رایگان تجربه کنید

شرکت اکتیویژن به‌تازگی جزییات جدیدی از محتوای دانلودی جدید بازی‌های Call of Duty: Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered منتشر کرده است. این محتوای دانلودی ویژه کریسمس می‌باشد.

به مناسبت نزدیکی به کریسمس این محتوای دانلودی شامل آیتم‌های بسیار ویژه‌ای می‌باشد. آن دسته از بازیکنانی که بازی Call of Duty: Black Ops III را از قبل تجربه کرده و بازی Infinite Warfare را نیز خریداری کرده باشند، به آنها یک نسخه جدید و ویژه از اسلحه Hailstorm pistol تعلق می‌گیرد. این اسلحه در هر بار شلیک سه گلوله را به سمت حریفان رها می‌کند و دارای دو قابلیت مجزا است. اولین قابلیت با نام گردباد ( Whirlwind ) شناخته می‌شود بدین صورت که سرعت شلیک گلوله اسلحه را افزایش می‌دهد اما باعث سختی کنترل نشانه شما بعد از تیراندازی می‌شود، قابلیت دوم با نام تمرکز ( Focus ) شناخته می‌شود، بدین صورت که در موقع نشانه گیری نوسان اسلحه شما را کاهش می‌دهد. در قسمت زیر تصویر این اسلحه را می‌توانید مشاهده کنید:

در این محتوای دانلودی شاهد اضافه شدن یک تم جدید به نقشه Genesis می‌باشیم که بدین ترتیب این نقشه با نام Genesis Holiday شناخته خواهد شد.

یکی دیگر از برنامه‌های ویژه شرکت اکتیویژن به مناسبت کریسمس اضافه شدن نقشه‌ها و حالت‌های جدید به بازی Modern Warfare Remastered می‌باشد. بنابر اعلام سازندگان قرار است ۶ نقشه بازسازی شده نسخه اصلی به بازی اضافه شود ( Bloc ،Countdown ،Pipeline ،Showdown Strike و Wet Work ) بدین ترتیب تعداد نقشه‌های بازی به ۱۶ می‌رسد. این نقشه‌ها در تاریه ۱۳ ماه دسامبر برای بازی منتشر می‌شود، عرضه دو حالت Hardpoint و Gun Game نیز در این تاریخ صورت می‌گیرد.

قرار است به زودی نقشه جدیدی با نام Winter Crash به بازی Modern Warfare Remastered اضافه شود، بازیکنان از تاریخ ۲۰ ماه دسامبر به این نقشه دسترسی پیدا خواهند کرد و تا پایان تعطیلات می‌توانند از آن استفاده کنند. در قسمت زیر تصویر این نقشه را می‌توانید مشاهده کنید:

شرکت اکتیویژن در حال آماده سازی یک شرایط ویژه برای دارندگان بازی Infinite Warfare با نام ۱۲ Days of Winter می‌باشد که علاقه‌مندان در این رویداد می‌توانند به آیتم‌های ویژه مخصوص کریسمس دسترسی پیدا کنند. این شرایط ویژه از تاریخ ۲۱ ماه دسامبر شروع می‌شود و در تاریخ ۲۱ ماه ژانویه پایان می‌پذیرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید