گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Paladins به رکورد ۵ میلیون بازی‌باز رسید

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱

امروز، استودیوی Hi-Rez، سازنده عنوان شوتر تیمی Paladins، اعلام کرد که این بازی به رکورد ۵ میلیون بازی‌باز دست یافته است و در واقع تا کنون بیش از ۵ میلیون کاربر در این بازی ثبت نام کرده‌اند.

عنوان Paladins در ماه آگست سال جاری از طریق سرویس دسترسی زود هنگام شبکه استیم برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و از همان زمان است که بازی مدام در بین ۲۰ بازی برتر از نظر بیشترین زمان بازی قرار می‌گرفت.

آماری که از عنوان Paladins، آن هم فقط برروی یک پلتفرم متتشر شده است فوق‌العاده هستند و کاملا نشان می‌دهند که استودیوی Hi-Rez با این بازی به موفقیت کامل رسیده است. بازی‌بازان به مدت زمان ۲٫۹ بیلیون دقیقه به بازی کردن Paladins پرداخته‌اند که معادل ۵۶۰۱ سال می‌شود. در این زمان باور نکردنی، بازی‌بازان ۳۷ میلیون صندوقچه درخشان باز کرده‌اند و ۲٫۲ بیلیون مرگ (کشته شده بازی‌بازان) در بازی ثبت شده است.

استودیوی Hi-Rez همچنین شخصیت‌هایی که بیشترین بازی با آن‌ها شده است را اعلام کرده است. در واقع این شخصیت‌ها، محبوب ترین قهرمانان بازی هستند:

  • Skye – Flank
  • Fernando – Front Line
  • Viktor – Damage
  • Pip – Support

مدیر ارشد استودیوی Hi-Rez، آقای تاد هریس (Todd Harris)، به همین مناسبت، بیانیه‌ای را منتشر کرده است که می‌توانید آن را در زیر مطالعه نمایید:

موفقیت زود هنگام Paladins نتیجه داشتن یک جامعه طرفداری پر شور و اشتیاق است که به ما در طی ماه‌های آزمایش بتای بازی کمک کردند. این فوق‌العاده است که این چنین بازخورد قوی و قدرتمندی را در ابتدا می‌گیریم و کاری که ما انجام دادیم، تنها آغاز راه است. تیم سازنده در حال کار برروی به‌روزرسانی‌های ‌شگفت انگیز است که هر دو هفته یک بار برای بازی منتشر خواهند شد.

علاوه بر به‌روزرسانی‌ها، Hi-Rez یک مسابقه هشت تیمی Paladins را در ۵ ژانویه سال آینده در آتلانتا برگراز خواهد کرد و جایزه این مسابقات نیز ۱۵۰,۰۰۰ دلار خواهد بود. همچنین هر بازی در مسابقات در کانال توییچ رسمی بازی استریم می‌شود.

اگر بازی‌باز پلتفرمی به غیر از رایانه‌های شخصی هستید باید بگویم که عنوان Paladins در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی (نسخه کامل) و مک منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید