استودیوی رمدی فعلا قصد معرفی بازی جدید خود را ندارد

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴

استودیوی سازنده عناوین Quantum Break و Alan Wake، یعنی استودیوی کاربلد و مشهور Remedy Entertainment، سخت مشغول کار برروی دو بازی جدید است که یکی از آن‌ها به احتمال بسیار زیاد Alan Wake 2 خواهد بود. این استودیو به تازگی اطلاعات جدیدی از فعالیت خود منتشر کرده است که نشان می‌هد این استودیو برنامه‌هایی دارد.

پس از یک سکوت خبری و نشنیدن نام استودیوی رمدی، سرانجام و در پایان سال خبری از این استودیو گرفتیم. مدیر روابط عمومی استودیوی رمدی، آقای توماس پوها (Thomas Puha)، به تازگی در صفحه شخصی توییتر خود بازی‌بازان و طرفداران را مطلع کرده و به آن‌ها قول‌هایی داده است.

من برنامه دارم که یک بلاگ پست در وب‌سایت خودمان راه بیندازم و آغاز آن با اخبار و اطلاعی از پروژه‌های ما پیش از پایان سال جاری خواهد بود.

— Thomas Puha (@RiotRMD) December 9, 2016

با این حال، ما هنوز نمی‌دانیم این پروژه‌ها چه هستند و حتی نمی‌دانیم که به صورت ساخته می‌شوند. البته طبق سخنان آقای پوها باید منتظر اخبار جدیدی در روزهای آینده باشیم. آقای پوها در ادامه اشاره کردند که تا به زمان انتشار بازی‌ها نزدیک‌تر نشویم، معرفی و رونمایی خاصی صورت نخواهد گرفت.

ما هیچ کدام از بازی‌هایمان را تا نزدیک تر شدن به تاریخ عرضه معرفی نمی‌کنیم این یک دوراهی است. از طرفی می‌خواهی مردم بدانند که برروی چه کار می‌کنی و از طرفی نیز سکوت کردن خوب است.

— Thomas Puha (@RiotRMD) December 9, 2016

پوها و رمدی قصد معرفی چه چیزی را دارند. توماس پوها پیش از این گفته بود که پروژه در دست ساخت یک نوع آپدیت از طرف استودیو است. این بدان معنی است که بازی در دست ساخت، آی پی جدیدی نخواهد بود. همچنین این را نیز می‌دانیم که رمدی از Umbra  برای ساخت بازی خود استفاده می‌کند.

با همه این تفاسیر، به شدت منتظر هستیم که استودیوی رمدی از بازی (یا بازی‌های) جدید خود رونمایی کند. برای تجربه قسمت دوم Alan Wake آماده هستید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید