روند ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance به خوبی پیش می‌رود

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۷
روند ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance به خوبی پیش می‌رود

به‌تازگی سازندگان بازی Kingdom Come: Deliverance توضیحاتی در رابطه با چگونگی روند ساخت و توسعه این عنوان داده‌اند.

عنوان Kingdom Come: Deliverance یک بازی نقش آفرینی بسیار جاه طلبانه قرون وسطایی می‌باشد. شما در بازی قرار نیست به جنگ اژدهاهای ترسناک، الف‌ها ( Elves ) و یا قارچ‌های مرموز سخنگو بروید! تنها دشمنان شما در بازی فقط و فقط انسان‌ها می‌باشند و البته شاید خرس‌ها نیز در لیست سیاه شما قرار بگیرند!

شرکت Warhorse Studios اخیرا عرضه بازی را تا سال ۲۰۱۷ به تعویق انداخته است تا بدین ترتیب سازندگان وقت بیشتری برای عملی ساختن ایده‌ها و بهینه‌سازی بهتر بازی Kingdom Come: Deliverance داشته باشند. دنیل وارواس در این رابطه می‌گوید:

ما در حال حاضر کلیت بازی را در دست داریم. دنیای بزرگ بازی ساخته شده است، تمام ماموریت‌ها و بخش‌های فرعی بازی آماده سازی شده‌اند. وقتی تمامی این قسمت‌ها را به یک باره در کنار هم قرار دهیم اتفاقات پیچیده‌ای در بازی رخ می‌دهد و حال زمان آن رسیده است تا تمامی این مشکلات را برطرف کنیم.

شرکت Warhorse Studios در حال حاضر مشغول کار بر روی نسخه کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی می‌باشد اما با این حال وارواس معتقد است که این کار مانع افزایش کیفی نسخه رایانه‌های شخصی بازی نمی‌شود. به گفته او:

بیشتر دارندگان رایانه‌های شخصی از بابت پورت کردن یک بازی بر روی کنسول‌ها نگران هستند زیرا معتقدند این‌کار کیفیت نسخه پلتفرم آن‌‌ها را با افت مواجه می‌کند. اما باید به این دسته از بازیبازان این اطمینان را بدهم که حداقل در بازی ما این اتفاق روی نخواهد داد. عرضه نسخه‌های کنسولی ما را وادار می‌کند تا بهینه سازی بسیار بهتری در بازی انجام دهیم و بازی Kingdom Come: Deliverance مراحل اولیه ساخت خود را بر اساس بازدهی عالی برای رایانه‌های شخصی پشت سر گذاشته است.

عنوان Kingdom Come: Deliverance قرار است در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید