تصاویری از نقشه‌ی Ghost Recon: Wildlands منتشر شدند

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰

همان‌طور که می‌دانید، قبلا یوبی‌سافت گفته بود که Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands، بزرگ‌ترین عنوان جهان باز و اکشن ماجراجویی آن به حساب می‌آید، ولی با این حال، اکنون که به نقشه‌ی بازی نگاه می‌کنیم و به فکر این موضوع می‌رویم که تیم سازنده چگونه آمریکای جنوبی را به تصویر می‌کشد، کمی شک برایمان به وجود می‌آید.

Ghost Recon: Wildlands به ۲۱ منطقه‌ی مختلف تقسیم می‌شود که هر کدام، جمعیت مخصوص به خود را دارند و دارای شهرها، دهکده‌ها، جاده‌ها و آبراه‌های بزرگ هستند. همچنین سازندگان گفته‌اند که هر منطقه، صنعت و روش‌های مخصوص زندگی خود دارد. Benoit Martinez به‌عنوان کارگردان هنری و فنی بازی، درباره‌ی این موضوع به وب‌سایت Polygon این‌طور توضیح داده است:

در بازی شخصیت‌های غیر قابل بازی مختلفی وجود دارند که واقعا زندگی می‌کنند. آن‌ها هنگام شب می‌خوابند، در صبح از خواب بلند می‌شوند و به سراغ کسب و کارشان می‌روند. فرقی نمی‌کند که شما با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و تعامل داشته باشید یا خیر؛ آن‌ها به زندگی خودشان می‌پردازند.

Wildlands همچنین شامل مناطق و زیست‌بوم‌های مختلفی می‌شود که در هر کدام‌شان، به وضوح آب و هوا، گیاهان و جانوران متنوعی را می‌بینیم که فقط به آن‌جا تعلق دارند.

Ghost Recon: Wildlands در ۷ مارس ۲۰۱۷ مصادف با ۱۷ اسفند ۱۳۹۵، برای کنسول‌های نسل هشتم‌ِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. اکنون شما را به تماشای دو تصویر از نقشه‌ی این عنوان دعوت می‌کنیم:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید