در هفته آینده قابلیت پشتیبانی از DirectX 12 به بازی The Division اضافه می‌شود

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۱
جزییات بروزرسانی بزرگ بازی The Division اعلام شد

همانطور که می‌دانید شرکت یوبیسافت مدتی است که مشغول کار بر روی بازی The Division برای پشتیبانی هرجه بهتر این بازی از DirectX 12 می‌باشد. دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی بازی بسیار مشتاق بودند که این قابلیت در بروزرسان قبلی بازی به Division اضافه می‌شد که متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت اما خبر خوش این است که در هفته آینده بصورت رسمی پشتیبانی از DirectX 12 در بازی صورت می‌گیرد.

در هفته آینده در قالب یک بروزرسانی ما شاهد اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از DirectX 12 در نسخه رایانه‌های شخصی بازی The Division خواهیم بود علاوه بر این در بروزرسانی جدید تغییرات دیگری نظیر بهبود در عملکرد بازی، برطرف سازی مشکل از دست دادن کنترل شخصیت بازی و مشکلات مربوط به کنترلرهای بازی، اعمال می‌شود.

شرکت یوبیسافت در جدیدترین اظهارات خود در این باره عنوان کرده است:

در این بروزرسانی قابلیت پشتیبانی از DirectX 12 به بازی اضافه می‌شود که بدین ترتیب ما شاهد عملکرد و بهینه سازی بهتر بازی در رزولوشن‌های بالا خواهیم بود. این موضوع را به یاد داشته باشید که در حال حاضر مشکلی در DirectX 12 وجود دارد که به واسطه آن شما قادر نخواهید تا روشنایی بازی را به دلخواه تنظیم کنید.

بنابر گزارشات منتشر شده پس از انجام بررسی و آزمایشات کافی مشخص شده است که بازی The Division در DirectX 12 عملکردی خوب و مشابه با DirectX 11 داشته است.

بزودی جزییات جدیدتری از این بروزرسانی منتشر می‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید