کپکام: Resident Evil 7 احتمالا بزرگترین عنوان شرکت ما خواهد بود

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴

در گفتگو با MCV، شرکت کپکام اظهار داشت که باور دارد، عنوان Resident Evil 7 بزرگ‌ترین عنوانش برروی نسل حاضر سخت‌افزاری است. علاوه بر این، هدف شرکت کپکام فروش چهار میلیون نسخه در روز اول است؛ این هدف عجیب با استناد‌ به میزان پیش‌سفارش‌ها تعیین شده است.

آنتوان مولانت، مدیر بازاریابی EMEA شرکت کپکام گفت:

به‌طور تجاری، عنوان Resident Evil 7 احتمالا بزرگ‌ترین عنوان شرکت کپکام است که ما آنرا بر روی کنسول‌های جدید عرضه می‌کنیم. به‌طور ایده‌آل، ما دوست داریم در روز اول، چهار میلیون نسخه در جهان بفروشیم. خیلی عالی می‌شود. با مشاهده پیش‌سفارشها و روند این روزها، ما کاملا مطمئن هستیم که می‌توانیم به این هدف برسیم. تمام نشانه‌هایی که ما از بازار انگلستان و دیگر کشور ها دریافت کرده‌ایم، خیلی مثبت بوده‌اند. ما اصلا آسوده و آرام نمی‌نشینیم، زیرا می‌خواهیم این اتفاق را عملی سازیم؛ آن‌وقت می‌توانیم اعتماد کنیم.

زمانی‌که درباره‌ی میزان پیش‌فروش این عنوان سؤال شد، مولانت یک جواب صریح داد:

اگر بخواهم بی‌پرده سخن بگویم؛ خیلی خوب‌اند.

او افزود:

به خاطر داشته باشید که پیش‌سفارش اصلی یک هفته پیش با اعلان استیل‌بوک (steelbook) و تعدادی نسخه کلکسیونی شروع شد… قبل از این اتفاق، پیش‌سفارش‌ها کاملا فوق انتظار ما بودند. ما در ماه دسامبر نمایش‌ها و چیزهای دیگری را منتشر می‌کنیم. ما خیلی خوشحالیم.

عنوان Resident Evil 7 قرار است تا بر‌روی پلی‌استیشن ۴ (و پلی‌استیشن وی‌آر)، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۷ (۷ بهمن)در ژاپن و در تاریخ ۲۴ ژانویه (۵ بهمن)در دیگر نقاط عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید