Final Fantasy XV در صدر فهرست فروش شبکه پلی‌استیشن ژاپن قرار گرفت

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶

مانند هر جمعه، شرکت سرگرمی‌های سونی ژاپن و آسیا، امروز فهرست فروش هفتگی شبکه پلی‌استیشن ژاپن را منتشر کرد تا مشخص شود بازی‌بازان ژاپنی در هفته‌ای گذشت، چه بازی‌هایی را بیش از همه به صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اند.

شما می‌توانید در زیر فهرست پرفروش ترین بازی‌های شبکه پلی‌استیشن ژاپن در هفته گذشته را مشاهده کنید:

 1. Final Fantasy XV
 2. Titanfall 2
 3. Battlefield 1
 4. SD Gundam: G Generation Genesis
 5. Watch_Dogs 2
 6. Minecraft
 7. Arcade Archives: Castlevania
 8. Inside
 9. Samurai Warriors: Sanada Maru
 10. Salt and Sanctuary
 11. Unravel
 12. The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition
 13. FIFA 17
 14. Need for Speed
 15. Arcade Archives NEOGEO: Metal Slug
 16. Dragonball Xenoverse 2
 17. Overwatch: Origins Edition
 18. Resident Evil 6
 19. Machinarium
 20. Rainbow Six Siege

همان طور که مشاهده می‌کنید، عنوان Final Fantasy XV در صدر جدول فروش قرار گرفته است و موفقیت خود را برای بار دیگر ثابت می‌کند. این اتفاق به هیچ وجه غافلگیر کننده نبود زیرا در هفته گذشته آمارها و اعداد و ارقام زیادی را در منابعی مانند Media Create مشاهده کردیم که فروش فوق‌العاده عنوان Final Fantasy XV را بررسی کرده بودند؛ در حالی که آن آمار تنها متعلق به نسخه‌های فیزیکی و خرده فروشی بازی بوده است. در سال‌های اخیر، بازی‌بازان ژاپنی میل و علاقه بسیاری به خرید نسخه‌های دیجیتالی پیدا کرده‌اند و همین موضوع سبب شده تا آمار فوق‌العاده و تاریخی زیادی برای عنوان Final Fantasy XV به ثبت برسد. به عنوان مثال و در مقایسه به نسخه‌های قدیمی تر فاینال فانتزی، Final Fantasy XIII برروی پلی‌استیشن ۳ اصلا به صورت دیجیتالی منتشر نشد و کاملا در این زمینه غایب بود.

این نکته قابل ذکر است که هنوز اعداد و ارقامی از میزان فروش بازی منتشر نشده است اما در هفته‌های آینده باید منتظر این آمار باشیم.

در رده‌های بعدی فهرست فروش مشاهده می‌کنیم که Titanfall 2 بالاتر از عنوان Battlefield 1 در رده دوم قرار گرفته است. موفقیت Battlefield 1 نیز پیش از این پیش‌بینی می‌شد، زیرا فرانچایز میدان نبرد، همیشه در بین بازی‌بازان ژاپنی و در شبکه پلی‌استیشن ژاپن پر طرفدار بوده است. فروش عنوان Battlefield 4 و حتی Battlefield Hardline کاملا این موضوع را اثبات می‌کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید