گیفت کارت
گیفت کارت

تماشاخانه شماره #۸۱ | نبرد نامیرایی

۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گیمفا! پس از یک هفته غیبت به دلیل برگزاری مراسم‌های The Game Awards و Playstation Experience و درگیری‌های ناشی از آن‌ها، حال، با شماره ۸۱ سری تماشاخانه با شما هستیم و با دستی پر خدمت شما رسیده‌ایم. اگر می‌خواهید دقایقی نشاط آور و شاداب را سپری کنید، با ما در ادامه همراه باشید.

همه ما از کودکی علاقه داشتیم تا شخصیت‌های محبوب و قهرمانان قدرتمند خود را به جان یکدیگر بیندازیم و بفهمیم قدرت کدام یک به دیگری می‌چربد. این ایده رویایی را مدتی است که استودیوی Bat in the Sun به واقعیت تبدیل کرده است. در هر قسمت از سری پر طرفدار و فوق‌العاده Super Power Beat Down دو شخصیت مشهور از کامیک‌ها، بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های مشهور رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند و عوامل این سری با کارگردانی خوب و حرفه‌ای سعی می‌کنند مخاطبان را جذب کنند. در این قسمت از Super Power Beat Down، شاهد مبارزه هیجان انگیز و به شدت جذاب حیوان نمای زرد رنگ دوست داشتنی، wolverine و شاهدخت دایانا، Wonder Woman هستیم. هر دوی این شخصیت‌های کامیک‌های ابرقهرمانی از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و قدرت‌های شگفت انگیزی نیز دارند. پیش از این در سری Super Power Beat Down، شخصیت Wolverine را در دو مبارزه دیگر ملاقات کرده بودیم و جالب این جا است که این شخصیت در هر دو مبارزه پیروز از میدان خارج شده است. حال، باید ببینیم که می‌تواند Wonder Woman قدرتمند را شکست دهد یا خیر. Super Power Beat Down جدید را به هیچ عنوان از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

بازی‌های چند نفره هم برای خود دنیایی بزرگ و گسترده هستند. ممکن است در یک روز هزاران اتفاق جالب برای شما رخ دهد و سرانجام همه آن‌ها، خوش گذرانی با دوستانتان است. اما یکی از اتفاق‌هایی که باعث می‌شود این دوستی به دشمنی تبدیل شود، شانس‌های غیر قابل باوری است که یاران تیم مقابل می‌آورند. به عنوان مثال، در بسیاری از مواقع پیش آمده است که یکی از بازیکن‌های رقیب از دور و بدون توجه به شما در حال دویدن است و شما با خود می‌گویید «عجب فرصتی گیرم آمده است» اما هر چه می‌زنید، رقیب جا خالی می‌دهد و به شما می‌رسد و با یک ضربه از شما کیل می‌گیرد. سعی کنید دوستی‌هایتان با این چیزها خراب نشود.

مگر می‌شود یک شماره از Highlight Reel داشته باشیم و اسکایریم در آن جایی نداشته باشد؟ امروز هم یک صحنه بسیار جالب از اسکایریم آماده شده است که البته فکر می‌کند برای طرفداران پر و پا قرص این بازی فوق‌العاده عادی جلوه کند.

با این که اسکوئر اینکس وسواس و زمان زیادی را خرج Final Fantasy XV کرد تا مشکلات بازی به کلی رفع شوند، اما مگر می‌شود در عنوانی به این حجم جزئیات و گستردگی، هیچ باگی پیدا نشود؟ ایستادن برروی چوکوبو (هنگام راندن) و ماهی‌هایی که برروی ساحل دریا شنا می‌کنند، تنها بخشی از صحنه‌های خنده دار و جالبی است که در Final Fantasy XV یافت می‌شود. Highlight Reel شماره ۲۵۸ را از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p 

اگر فکر کردید که صحنه‌های جالب Final Fantasy XV در شماره قبلی Highlight Reel خلاصه می‌شود، سخت در اشتباه هستید. یکی از بزرگ ترین لذت‌های فاینال فانتزی ۱۵،گردش و انجام فعالیت‌های مختلف و مفرح با دوستان (برادران)‌تان است. حال، این می‌تواند چوکوبو سواری باشد یا گرفتن عکس یادگاری در یک نمای زیبا و یا حتی صحبت کردن به هنگام سفر با اتوموبیل. در هر کدام از این فعالیت‌ها، شما قطعا چیزی را برای خندیدن پیدا می‌کنید. قبول ندارید؟ پس Highlight Reel شماره ۲۵۹ را تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

در شماره قبلی تماشاخانه، Gun Sync نداشتیم و شاید آن طور که لازم بود به شما انرژی ندادیم اما نگران نباشید زیرا در این شماره با یک Gun Sync فوق‌العاده در خدمت شما هستیم. تماشا کنید و لدت ببرید (و البته سرهایتان را خیلی آهسته تکان تکان دهید:):

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید