تماشا کنید: تریلر زیبایی از عنوان Gravity Rush 2 منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶

شرکت سرگرمی‌های ژاپن و آسیای سونی، به تازگی یک تریلر جدید از عنوان مورد انتظار Gravity Rush 2 منتشر کردند که جلوه‌های زیبایی از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

این ویدیوی گیم‌پلی برروی بسیار از ویژگی‌هایی که در بازی وجود دارد، تمرکز کرده است که یکی از آن‌ها، جلوه‌های بصری دوست داشتنی و طراحی‌های هنری فوق‌العاده بازی است. علاوه بر این، در این ویدیو شاهد ویژگی‌های دیگری مانند مبارزه، سفر کردن، دکور بندی خانه، بخش آنلاین نا همزمان و بسیاری دیگر هستیم. در پایان نیز صحنه‌های کوتاه و مختصری از محتوای الحاقی داستانی Another Story – The Ark of Time: Raven’s Choice را تماشا می‌کنیم. محتوای الحاقی رایگانی که در ماه مارس سال ۲۰۱۷ در دسترس بازی‌بازانی که بازی اصلی را خریداری کرده‌اند قرار می‌گیرد. طرفداران در این محتوای الحاقی می‌توانند کنترل شخصیت محبوب Raven را در دست بگیرند و با سرگذشت او آشنا شوند.

عنوان Gravity Rush 2 در تاریخ ۱۸ ماه فوریه سال ۲۰۱۷ در اروپا، در ۱۹ ژانویه در ژاپن و در تاریخ ۲۰ ژانویه در آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. نکته جالب این جا است که موفقیت عنوان Gravity Rush ابتدا از کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا آعاز شد اما نسخه دوم بازی برای این کنسول دستی منتشر نمی‌شود.

شما می‌توانید ویدیوی گیم‌پلی جدید عنوان Gravity Rush 2 را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید