عنوان Elite: Dangerous در سه‌ماهه دوم ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰

امروز استودیوی Frontier Developments اعلام کرد که بازی چند نفره عظیم فضایی آن‌ها، یعنی عنوان Elite: Dangerous، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

طبق اعلام سازنده بازی، Elite: Dangerous در حالی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود که همه محتویات آن در دسترس است و بازی‌بازان می‌توانند فصل Horizons را به راحتی تجربه کنند. همچنین اعلام شده است که بازی در هنگام عرضه از پلی‌استیشن ۴ پرو نیز پشتیبانی می‌کند اما هنوز مشخص نشده که این پشتیبانی دقیقا به چه گونه‌ای است و چه تفاوت‌هایی را در بازی شاهد خواهیم بود. Frontier همچنین به ویژگی‌هایی اشاره کرده است که به صورت اختصاصی برای کنترلر پلی‌استیشن ۴، یعنی DualShock 4 در نظر گرفته شده است؛ به عنوان مثال بازی‌بازان می‌توانند در نسخه پلی‌استیشن ۴ از چهار نقطه صفحه لمسی کنترلر برای کلید‌های کاربردی یا همان hotkey ها استفاده کنند.

مدیر کل استودیوی Frontier و همچنین خالق بازی Elite طی یک بیانیه، نظر خود را در مورد عرضه بازی برای پلی‌استیشن ۴ به اشتراک گذاشتند:

ما بسیار هیجان زده هستیم که Elite: Dangerous را به پلی‌استیشن ۴ می‌آوریم. Elite Dangerous بر خلاف دیگر بازی‌های فضایی، به همراه یک بخش چند نفره یا تک نفره غنی، یک کهکشان زنده و پویا شامل آسمان تاریک، فیزیک‌های واقعی، ویژگی‌های منحصر به فرد راندن یک فضا پیما و خط داستانی و روایت نیز دارد. این کهکشان برای قرن‌ها به صورت پایدار مانده است اما همه این شرایط در شرف تغییر قرار دارد. بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ در یک زمان هیجان انگیز به کهکشان ما می‌پیوندند.

Frontier Developments همچنین اعلام کرده است که در ماه‌های آینده و تا زمان انتشار بازی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷، اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی منتشر خواهد شد. اولین تصاویر رسمی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Elite: Dangerous را می‌توانید در زیر مشاهده کنید و لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید