عنوان Resogun از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶

Housemarque امروز اعلام کرد که عنوان محبوب و shoot ’em آن‌ها که به نام Resogun شناخته می‌شود، پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ پرو دریافت خواهد کرد. این بدان معنی است که بازی Resogun از رزولوشن ۴K و ویژگی HDR بهره خواهد برد.

Housemarque این گونه توضیح می‌دهد:

همه وکسل‌ها، اثرات ذره ها و اکشن سریع و سرعتی بازی را در یک نمای چشم نواز تر و زیبا تر تجربه کنید.

عنوان Resogun هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و همچنین این بازی توسط استودیوی Climax برای کنسول‌های دیگر سونی، یعنی پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ‌ویتا نیز پورت شده است.

خبر پشتیبانی Resogun از پلی‌استیشن ۴ پرو در حالی منتشر شده است که عنوان Nex Machina به تازگی در جریان مراسم PSX 2016 معرفی شد. این عنوان را نیز Housemarque می‌سازد و همچنین خالق بازی Defender، آقای Eugene Jarvis نیز برروی آن کار می‌کند. عنوان Nex Machina به گفته سازندگان، بهترین و انفجاری ترین عنوان آن‌ها تا الآن بوده است و باید ببینیم که آیا بازی به مانند Resogun به موفقیت دست خواهد یافت یا خیر.

به مناسبت این معرفی، استودیوی سازنده یک تیشرت مخصوص Resogun به صورت رایگان به طرفداران هدیه کرد. Housemarque هنوز تاریخ انتشار عنوان Nex Machina را اعلام نکرده است اما خبر پشتیبانی بازی Resogun از پلی‌استیشن ۴ پرو خبر خوبی برای طرفداران بازی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید