نینتندو از نام‌گذاری کنسول سوئیچ می‌گوید

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵

شاید تاکنون با خود فکر کرده باشید که چرا کنسول جدید نینتندو را “سوئیچ” نامیده‌اند و حتما دوست دارید که درباره‌ی این موضوع، اطلاعاتی به دست آورید. به‌تازگی نینتندو طی مصاحبه‌اش با Nintendo Dream، در این خصوص صحبت کرده است.

نینتندو گفته است که نام سوئیچ را به این دلیل انتخاب کرده است که این کنسول، می‌تواند به دو صورت خانگی و قابل حمل عمل کند و بین صفحه‌ی تلویزیون و خودش، تعویض شود:

ما این نام را انتخاب کردیم چون مناسب‌ترین اسم برای محصول ما به دو دلیل بود. یکی از دلایل، این است که سوئیچ به دو صورت خانگی و قابل حمل عمل می‌کند و می‌توانید خودتان انتخاب کنید که برروی صفحه‌ی تلویزیون یا صفحه‌ی خود کنسول بازی‌هایتان را انجام دهید یا خیر. همچنین می‌توان گفت که دومین دلیل، این است که سوئیچ با راه یافتنش به بازار کنسول‌ها، تغییراتی در این زمینه ایجاد می‌کند و مردم به شیوه‌ی جدیدی به تجربه‌ی بازی‌ها می‌پردازند و تغییری در نوع خودش خواهد بود.

نینتندو در اوایل معرفی سوئیچ، اعلام کرده بود که تا ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۷، جزئیاتی نظیر قیمت، مشخصات سخت‌افزار و لاین‌آپ آن را به اشتراک نخواهد گذاشت. قرار است که سوئیچ در ماه مارس ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار شود و شرکت‌های بزرگی نظیر تل‌تیل، اکتیویژن، الکترونیک‌آرتز و یوبی‌سافت پشتیبانی خود از این کنسول را اعلام کرده‌اند.

0
0
برچسب‌ها: ،