گیفت کارت
گیفت کارت

TLOU: P2 جایگاه نخست بیشترین موسیقی‌های به اشتراک گذاشته شده Spotify را به‌دست آورد

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷

تریلر معرفی The Last of Us: Part 2 در طول رویداد PlayStation Experience نمایش داده شد که شخصیت اصلی بازی یعنی Ellie در آن آهنگی پر احساس و تلخی را اجرا کرد. این آهنگ در واقع توسط Shawn James & The Shapeshifters برای آلبوم Shadows نواخته شده بود.

در طول تریلر، Ellie با یک گیتار قدیمی آکوستیک شروع به نواختن می‌کند سپس یک مرد که به احتمال بالا همان Joel است، وارد خانه می‌شود و در میان جسدهای زیادی قدم می‌زند تا به اتاقی که Ellie در آنجا نشسته و آواز می‌خواند می‌رسد.

این آهنگ دارای متن ترانه زیر بود:

ذهن و سلاحم به من آرامش می‌بخشند چون می‌دانم زمانی که دشمنانم بیایند، آن‌ها را می‌کشم و من نمی‌توانم در مسیر درست قدم بردارم زیرا من خود نادرستی هستم!

Ellie از نظر روحی و جسمی به‌نظر رنجور می‌رسید و راجع به جهانی صحبت می‌کرد که مدت زیادی از بین رفته است. از زمان عرضه تریلر، این آهنگ در جدول بیشترین موسیقی‌های به اشتراک گذاشته شده Spotify سر به فلک کشید و رتبه اول را به‌دست آورد.

در حساب توئیتر James به‌نظر می‌رسد او از محبوبیت‌های تازه به‌دست آمده خود بسیار هیجان‌زده است:

Through the Valley در رتبه نخست بیشترین موسیقی‌های به اشتراک گذاشته شده Spotify قرار دارد. از همه شما بسیار سپاسگذارم!

The Last of Us: Part 2 همچنان در روزهای اول توسعه خود به سر می‌برد و تاریخ انتشاری هم برای آن اعلام نشده است. بازی‌بازان این‌بار کنترل Ellie را بر عهده خواهند داشت و حلی گروس، نویسنده سریال Westworld هم در کنار نیل دراکمن برای بازی نویسندگی می‌کند. با این حال، یکی دیگر از کارگردان‌های The Last of Us و Uncharted 4 یعنی بروس استرالی به مدت یک سال تمام استراحت خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید