کنسول پلی‌استیشن ۴ در هفته آینده به مدت محدودی با قیمت ۲۵۰ دلار بفروش می‌رسد

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۳
کنسول پلی‌استیشن ۴ در هفته آینده به مدت محدودی با قیمت ۲۵۰ دلار بفروش می‌رسد

شرکت سونی به‌تازگی اعلام کرده است که قیمت کنسول پلی‌استیشن در مدت زمان محدودی با تخفیف ویژه‌ای همراه خواهد شد.

بنابر اعلام شرکت سونی این تخفیف ویژه از تاریخ ۱۱ ماه دسامبر در دسترسی مشتریان قرار خواهد گرفت. سونی قصد دارد کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم با باندل Uncharted 4 را با قیمت ۲۵۰ دلار در کشور آمریکا عرضه کند، قیمت ویژه‌ای که سونی مشخص کرده همانند شرایط تخفیفی است که پیش از این ما در جمعه سیاه مشاهده کرده بودیم.

شرکت سونی به‌تازگی در طی یک پست خبری در این رابطه عنوان کرده است:

ما در ابتدا این شرایط تخفیفی را برای شما در جمعه سیاه فراهم کرده بودیم، ما بسیار از نتیجه فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ در آن بازه زمانی راضی بوده‌ایم به همین خاطر تصمیم گرفته‌ایم بار دیگر این شرایط تخفیفی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

جالب است بدانید که شرکت سونی مدعی شده است فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ در هفته جمعه سیاه در طول تاریخ این شرکت بی‌سابقه بوده است البته آمار دقیقی از وضعیت فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ در هفته جمعه سیاه از سوی سونی اعلام نشده است.

این تخفیف ویژه تا تاریخ ۲۴ ماه دسامبر در کشور آمریکا برقرار است، در کشور کانادا نیز باندل ذکر شده با قیمت ۳۳۰ دلار تا تاریخ ۲۹ ماه دسامبر برای مشتریان در دسترسی قرار خواهد داشت.

فراهم کردن این رویداد ویژه از سوی سونی باعث شده است که کنسول پلی‌استیشن ۴ در زمان ذکر شده ۵۰ دلار از قیمت کنسول ایکس‌باکس وان ارزان‌تر در بازار عرضه شود. این اتفاق باعث می‌شود سونی فروش خود را در آمریکا افزایش دهد و حال باید منتظر بمانیم که آیا کنسول ایکس‌باکس وان نیز از چنین شرایط تخفیفی برخوردار خواهد شد یا خیر. در رابطه با پاسخ به این موضوع اگر نگاهی به تاریخ بیاندازیم می‌بینیم که در سال ۲۰۱۵ نیز سونی تصمیم گرفت در تعطیلات کنسول خود را با کاهش قیمت ۵۰ دلاری به فروش برساند که به دنبال این اتفاق مایکروسافت بلافاصله کنسول خود را با تخفیف ویژه‌ای در اختیار مشتریان قرار داده بود.

در چند ماه گذشته کنسول ایکس‌باکس وان بهترین فروش را در انگلستان و آمریکا داشته است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید