گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش – نینتندو سوئیچ بازی‌های گیم‌کیوب را اجرا خواهد کرد

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹

به‌نظر می‌رسد که یکی دیگر از ویژگی‌های جالب نینتندو سوئیچ مشخص شده است. امروز، وب‌سایت معتبر یوروگیمر با استناد به سه منبع جداگانه، اعلام کرد که سوئیچ بازی‌های کنسول گیم‌کیوب را از طریق برنامه‌ی Virtual Console اجرا می‌کند. یورو گیمر قبلا نیز برخی از قابلیت‌های نینتندو سوئیچ را لو داده بود.

طبق گفته‌ی یوروگیمر، در حال حاضر، سه بازیِ Super Mario Sunshine ،Luigi’s Mansion و Super Smash Bros. Melee پشتیبانی‌شان از سوئیچ تایید شده است و همچنین Animal Crossing نیز آزمایش می‌شود.

این قابلیت که سوئیچ بازی‌های گیم‌کیوب را اجرا می‌کند، حرکت بزرگی است زیرا Wii قادر به اجرای عناوین این کنسول نبود. یوروگیمر همچنین ادعا داشته است که با خرید بازی‌های گیم‌کیوب از VC، می‌توان آن‌ها را با قیمت ناچیزی به نسخه‌ی جدید ارتقا داد.

علاوه بر این‌ها، یوروگیمر افزوده که نینتندو به دنبال ارائه‌ی پشتیبانی از آداپتور کنترلر گیم‌کیوب برای Wii U است، گرچه تاکنون خبری درباره‌ی تایید این موضوع نشنیده‌ایم و ظاهرا نینتندو قصد انجام چنین کاری را ندارد.

نینتندو در اوایل معرفی سوئیچ، اعلام کرده بود که تا ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۷، جزئیاتی نظیر قیمت، مشخصات سخت‌افزار و لاین‌آپ آن را به اشتراک نخواهد گذاشت. قرار است که سوئیچ در ماه مارس ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار شود و شرکت‌های بزرگی نظیر تل‌تیل، اکتیویژن، الکترونیک‌آرتز و یوبی‌سافت پشتیبانی خود از این کنسول را اعلام کرده‌اند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید