بروزرسان ۴٫۰۷ پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون دردسترس است

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱

به‌تازگی سونی، اقدام به عرضه بروزرسان جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ گرفته است. ظاهرا این بروزرسان هم تغییر خاصی در کنسول ایجاد نمی‌کند و عملکرد آپدیت‌های قبلی را دارد.

بروزرسان نسخه ۴٫۰۷ کنسول پلی‌استیشن ۴، برای تمامی نسخه‌های این کنسول حجمی معادل ۳۱۲ مگابایت دارد و مثل چند بروزرسان قبلی برای بهبود عملکرد کنسول عرضه شده است.

بهتر است قبل از انجام بازی‌های چندنفره، کنسول خود را بروزرسانی کنید و آن موقع به شروع مجدد بازی بپردازید. اگرچه که این بروزرسان جدید، امکانات جدیدی را به کنسول اضافه نمی‌کند اما بهتر است آن را دریافت کنید زیرا باعث پایداری هر چه بیشتر کنسول می‌شود.

سونی، از زمان عرضه پلی‌استیشن ۴ پرو حسابی سرش شلوغ است، چرا که برخی از کاربران این کنسول مشکلاتی را گزارش داده‌اند و با این تفاسیر باید منتظر یک بروزرسان جدید مختص این کنسول در آینده‌ای نزدیک باشیم.

در میان این گزارش‌ها، برخی از کاربران در یوتیوب با انتشار ویدیوهایی خبر از مشکل داشتن کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو بر روی برخی تلویزیون‌ها دادند. البته این مشکل همگانی نیست و برای یک دسته خاص این مشکل وجود دارد.

همانگونه که مطلع هستید، سونی با این کار قصد ندارد که دست از پشتیبانی کنسول اصلی پلی‌استیشن ۴ بردارد، زیرا آنها به کاربران این کنسول‌ها وعده دادند که تا پایان نسل از کنسول اصلی همانند کنسول پرو پشتیبانی خواهد شد و هیچ‌گونه بازی انحصاری نیز برای پلی‌استیشن ۴ پرو عرضه نخواهد شد. مایکروسافت نیز دقیقا همانند سونی این وعده را داد که عرضه پروژه اسکورپیو دلیلی بر پشتیبانی نشدن از ایکس‌باکس وان اصلی نیست و تا پایان نسل از هر دو کنسول به صورت یکسان پشتیبانی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید