تاریخ انتشار بازی Space Hulk: Deathwing بازهم با تاخیر مواجه شده است

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۹

به‌تازگی شرکت Focus Home Interactive اعلام کرده است که عرضه بازی Space Hulk: Deathwing یکبار دیگر با تاخبر مواجه شده است و قرار است این عنوان در تاریخ ۱۴ ماه دسامبر عرضه شود.

به گفته سازندگان علت تاخیر مجدد تاریخ انتشار بازی به منظور بررسی هرچه بهتر بخش‌های مختلف بازی و افزایش کیفی این عنوان می‌باشد. به نظر می‌رسد سازندگان با بررسی عملکرد بازی در نسخه آزمایشی متوجه اشکالات بسیار مهمی شده‌اند، مشکلاتی نظیر: کندی بیش از حد در زمان بارگذاری بازی، نیاز به بهینه سازی بهتر بازی، نیاز به بهبود و پیشرفت در بخش رابط کاربری و منوی بازی، بعضی از شخصیت‌ها نیاز به صداگذاری بهتری دارند علاوه بر آن صداگذاری بازی نیز باید بهتر عمل کند و برطرف‌سازی باگ‌های شایع در بازی و کرش‌های ناگهانی.

شرکت Focus Home Interactive به منظور عملکرد هرچه بهتر بازی Space Hulk: Deathwing در زمان عرضه، تصمیم گرفته است چند روزی انتشار بازی را به تعویق بیاندازد تا سازندگان بتوانند بهبود‌ها و بهینه‌سازی‌های مورد نیاز بازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. بدین ترتیب عنوان Space Hulk: Deathwing در تاریخ ۱۴ ماه دسامبر عرضه می‌شود.

در خبری دیگر تصاویر جدیدی از بازی منتشر شده است که در قسمت زیر این تصاویر را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید