تصویری از Ryse: The Empire در اینترنت منتشر شده است

۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵

یک شایعه جالب به‌تازگی در فضای مجازی مورد بحث قرار گرفته که مربوط به دنباله احتمالی Ryse برروی ایکس‌باکس وان می‌شود. یکی از طرفداران این بازی، اخیرا تصویری از Ryse: The Empire در توئیتر خود منتشر کرده که لوگوی موتور CryEngine در پایین آن قرار دارد.

هنوز نمی‌دانیم این یک تصویر قیک است یا خیر اما به‌نظر می‌رسد تصویر از یک کنفرانس یا چیزی شبیه به آن تهیه شده باشد. کرایتک تاکنون صحبتی راجع به این شایعه نکرده بنابراین پیشنهاد می‌کنیم چنین جزئیاتی را به عنوان یک شایعه ساده در نظر بگیرید. با این حال، امیدوار هستیم به‌زودی چیزی از آن بشنویم.

با این حال، نسخه اول Ryse فقط برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد و از نظر فروش یا واکنش منتقدان، چیزی نیست که بتوان آن را یک موفقیت دانست. مردم با ویژگی‌ها و گیم‌پلی آن چندان هم هیجان‌زده نبودند اما تاکنون همه چیز تغییر کرده و مردم خواستار Ryse 2 هستند. فیل اسپنسر طی مصاحبه خود با سایت گیم‌اینفورمر در این رابطه گفت:

همیشه وقتی مردم به سوی من می‌آیند و می‌گویند “Ryse 2 می‌خواهم”، می‌خندم! زمانی که نسخه اول Ryse برروی ایکس‌باکس وان انتشار یافت، با باد مخالفی از نقد و بررسی‌ها روبه‌رو شد. حال، مردم ذهنیت خود را تغییر داده‌اند و وقتی به گذشته فکر می‌کنند، می‌فهمند که پتانسیلی برای ادامه آن وجود دارد.

آیا شما از Ryse: Son of Rome لذت بردید؟ چه انتظارهایی از Ryse: The Empire دارید؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید. لازم به‌ذکر است نسخه اول این بازی هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید