مراحل موشن کپچر God of War تقریبا به پایان رسیده‌اند | اطلاعات بیشتر به‌زودی

۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶

در رویداد PlayStation Experience هیچ نمایش یا اطلاعات جدیدی از God of War ارائه نشد اما کوری بارلوگ گفته فیلمبرداری‌های بازی به پایان رسیده‌اند که یعنی مراحل موشن کپچر تقریبا پشت سر گذاشته شدند و سازندگان آماده کار کردن برروی بخش‌های اکشن آن هستند.

بارلوگ از زمان معرفی God of War در کنفرانس سونی در E3 2016 به سوال‌های خوب طرفداران بازی در توئیتر پاسخ داده و اطلاعاتی از مبارزات، شخصیت‌ها، نقش دقیق پسر کریتوس یا حتی نام و ارتباط او به کریتوس را به اشتراک گذاشته است.

احتمالا در آینده اخبار بیشتری از بازی منتشر می‌شوند اما بارلوگ همچنین گفت همچنان مقدار کمی از فیلمبرداری‌های God of War باقی مانده است. به‌نظر می‌رسد کارکنان سانتا مونیکا سخت در حال تلاش هستند تا به مراحل نهایی ساخت بازی برسند بنابراین می‌توانند تاریخ انتشاری را برای آن مشخص کنند. تاکنون هیچ زمانی برای عرضه بازی تایید نشده اما اگر فیلمبرداری‌های God of War تقریبا به پایان رسیده، ظاهرا سانتا مونیکا پیشرفت خوبی در مراحل توسعه بازی داشته است.

در اخبار دیگر بازی هم گفته شده افسانه‌ها، روایات قومی و رویدادهای سری God of War همچنان ممکن است در این نسخه قابل اجرا باشند. با وجود اینکه کریتوس جهان یونان را به‌طور کامل با کشتن خدایان آن نابود ساخت، بسیاری از شخصیت‌های اسکاندیناوی در بازی هم به احتمال زیاد کریتوس را “اسپارتان” خطاب می‌کنند؛ همان‌طوری که بسیاری از شخصیت‌های اصلی و فرعی نسخه‌های قبلی این سری هم او را صدا می‌زدند.

در هر صورت باید تا E3 یا رویداد دیگری از پلی‌استیشن منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری از God of War به‌دست آوریم و طی این زمان سانتا مونیکا سخت برروی بازی کار خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید