ناتی داگ توضیحاتی در رابطه با انتخاب شخصیت کلویی در محتوای دانلودی Uncharted: The Lost Legacy داده است

۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۰
ناتی داگ توضیحاتی در رابطه با انتخاب شخصیت کلویی در محتوای دانلودی Uncharted: The Lost Legacy داده است

همانطور که می‌دانید بازی Uncharted 4: A Thief’s End بزودی یک محتوای داستانی دریافت می‌کند و شرکت ناتی داگ در این رابطه به دفعات اعلام کرده است که این محتوای دانلودی جزو یکی از جاه طلبانه ترین محتواهای داستانی است که قرار است برای این بازی منتشر شود.

با توجه به این موضوع که در بازی اصلی بصورت بسیار کامل و خوب به داستان شخصیت ناتان دریک پرداخته شده است از این رو باید در انتظار حضور یک شخصیت اصلی جدید در این محتوای داستانی باشیم. به نظر می‌رسد شرکت ناتی داگ شخصیت کلویی فریزر را برای حضور در The Lost Legacy انتخاب کرده است، شخصیتی که در نسخه دوم سری، Uncharted 2: Among Thieves برای اولین بار معرفی شد.

در نگاه اول شاید کمی عجیب به نظر برسد که سازندگان قصد دارند بر روی یک شخصیت فرعی در این محتوای جدید تمرکز کنند و برای اولین بار ناتان در کانون توچه قرار ندارد اما آن دسته از کسانی که بازی Uncharted 4: A Thief’s End را به پایان رساندند بهتر درک می‌کنند که این انتخاب تا حدودی منطقی به نظر می‌رسد. در نسخه جدید بازی ما شاهد این اتفاق بوده‌ایم که همه شخصیت‌های سری باهم همراه شده تا وارد یک ماجراجویی بزرگ شوند اما تکه گمشده پازل در این جمع شخصیت کلویی بود! با دانستن این موضوع اندکی بهتر می‌توان این تصمیم را درک کرد که چرا ناتی داگ محوریت کلی این محتوای جدید را بر اساس داستان شخصیت کلویی قرار است روایت کند.

شرکت ناتی داگ در طی یک پست خبری در این رابطه عنوان کرده است:

در طی این چند سال ما شخصیت‌های زیادی را در این سری خلق کرده‌ایم و حال قصد داریم با یکی از این شخصیت‌ها بیشتر آشنا شویم، کلویی فریزر انتخاب ماست. کلویی شخصیتی بود که برای اولین بار در بازی Uncharted 2: Among Thieves شناخته شد. باید این موضوع را بدانید که کلویی تنها شخصیت فرعی موردعلاقه ما در کل سری نیست اما ما از این موضوع آگاهیم که او از محبوبیت بالایی نزد هواداران برخوردار است، او دارای یک شخصیت بسیار محکم و در عین حال مرموز و مبهمی می‌باشد. در واقع باید بگوییم که کلویی بهترین انتخاب برای قرار گرفتن در نقش اصلی در محتوای داستانی Uncharted: The Lost Legacy می‌باشد.

شخصیت کلویی در این محتوای داستانی تنها نیست، نادین راس در این ماجراجویی قرار است کلویی را همراهی کند.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار محتوای داستانی Uncharted: The Lost Legacy مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد این محتوا بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌اسیتشن ۴ در سال آینده منتشر می‌شود لازم به ذکر است که این محتوا بصورت مجزا عرضه می‌گردد و برای تجربه آن نیازی به بازی Uncharted 4 ندارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید