گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

وقتی یک نفر یعنی یک تیم، وقتی عشق یعنی همه چیز… | نگاهی به عنوان Lost Soul Aside

وقتی یک نفر یعنی یک تیم، وقتی عشق یعنی همه چیز… | نگاهی به عنوان Lost Soul Aside

مدتی قبل بود که یک تریلر را دیدم که نفسم را بند آورد و به قدری هیجان زده شدم که تا به حال خیلی کم بادیدن یک تریلر چنین شور و شوقی به من دست داده بود. باورتان نمی شود پشت سر هم حداقل ۴ بار آن را تماشا کردم و هر بار تنها محو آن می شدم و جالب اینجاست که به هر کدام از دوستان نیز که ان را نشان می دادم تنها می گفتند این بازی چیست؟ چه کمپانی ساخته است؟ برای چه کنسولی است؟ باور کنید که مدت ها و مدت ها و مدت ها بود که یک تریلر از یک بازی به این زیبایی و بی نظیری ندیده بودم. این بازی هم بایونتا است، هم دویل می کرای است، هم اسکیل باند است، هم ویچر است و هم فاینال فانتزی ۱۵ زیرا انگار که  المان های مثبت هر بازی را در این عنوان جمع کرده اند و یک ترکیب بی نظیر پدید آورده اند. تریلر نیز به قدری طولانی و عالی بود که بازی را از تمام زوایا نشان می داد و همه چیز را از دنیای زیبا و محیط های شاهکار بازی تا مبارزات فوق العاده سریع و جذاب آن و کمبوهای مختلف برای ما به نمایش در آورده بود. تنها کاری که می خواستم بکنم این بود که فقط بفهمم این بازی چیست و برای چه شرکتی است؟

lost_soul_aside___speed_manipulation_wallpaper_by_renegadeoperative-dad04zv

Lost Soul Aside، نامی زیبا برای یک بازی شگفت انگیز…

پاسخی که گرفتم به قدری شوکه کننده بود که در ابتدا فکر می کردم دروغ است و می گفتم اصلا امکان چنین چیزی وجود ندارد. نام بازی Lost Soul Aside بود و سازنده آن هیچ شرکت غول و قدرتمندی نبود بلکه تنها و تنها یک نفر با نام Yang Bing آن را ساخته است که یک بازیساز مستقل کره ای است! این برایم در ابتدا مثل یک جوک بود. مگر اصلا امکان دارد چنین چیزی؟ اما گویا امکان داشت. تمام دید من نسبت به بازی های مستقل و کاری که یک بازیساز می تواند به تنهایی انجام دهد تغییر کرد و تنها و تنها می توانستم Yang Bing را تشویق و تحسین کنم. تا نبینید باورتان نمی شود که چه می گویم. تنها این تریلر را مشاهده کنید تا به قدرت این شخص پی ببرید. او کاری را که تیم های بزرگ دنیا نمی توانند خیلی وقت ها انجام دهند، یک نفره انجام داده است و به گفته خودش این یک بازی الهام گرفته شده از فاینال فانتزی ۱۵ است که انگار اگر از آن بهتر نشده باشد ضعیف تر نیست!

maxresdefault-1

قیافه من و همه دوستان وقتی فهمیدیم این بازی را یک نفر ساخته است!

انتشار این تریلر مانند بمب در جامعه جهانی گیمینگ صدا کرد و توجه همه را به خود جلب کرد. همه در این فکر بودند که چطور یکنفر توانسته است چنین بازی بسازد؟ به قدری کیفیت این عنوان بالا بود که با همین یک تریلر، شرکت بزرگ و محبوب سونی که همیشه به سراغ بهترین بهترین ها می رود، بلافاصله آن را تحت حمایت خود گرفت تا برای ساخت آن کمک کند و بازی را برای کنسول فوق العاده خود یعنی پلی استیشن ۴ عرضه کند. Yang Bing نیز در حساب توئیتر خود اعلام کرد که با سونی همکاری می کند و از کمک این شرکت تشکر نمود تا این گونه برق شوق در چشمان من و پلی استیشن داران بدرخشد که یک بازی بی نظیر دیگر قرار است برایشان عرضه شود. به واسطه حمایت سونی از این بازی، سازنده بازی اعلام کرد که این عنوان یک بازی انحصاری زمانی برای پلی استیشن خواهد بود. Yang Bing همچنین اعلام کرد مدت بسیار کوتاهی بعد از انتشار تریلر فوق العاده بازی، سیل پیام های بازیبازان و افراد مختلف از سراسر دنیا به سوی او سرایز شده است که در مورد این که تاکنون چقدر پروژه Lost Soul Aside پیشرفت داشته است.

lostsoulaside-5

شخصیت اصلی بازی که کاملا مشخص می کند منبع الهام بازی، عنوان فاینال فانتزی ۱۵ بوده است.

از زمان معرفی این بازی تا به امروز تقریبا روزی نبوده است که یک بار به این بازی نگاه نکرده باشم و به نکات و جزییات ریز و زیبایی که در تریلر ان وجود دارد دقت نکرده باشم. هر بار که این عنوان را تماشا می کنید انگار زیباتر می شود و از هر نظر چیزی شبیه یک شاهکار است که هر چندین سال یک بار می توانیم شبیه آن را شاید ببینیم. باور کنید که هنوز که هنوز است نمی توانم کامل هضم کنم که چطور یک نفر چنین چیزی را ساخته است اما به هر حال حقیقت است دیگر، باید قبول کرد. در این مطلب قرار است تا به طور خلاصه و محدودی با توجه به همان تریلری که از بازی Lost Soul Aside منتشر شده است به معرفی و بررسی ان بپردازیم تا یک دیدگاه و نظر کلی نسبت به ان برای شما کاربران عزیز ایجاد شود و در اینده با اطلاعات و ویدئوهایی که از بازی منتشر خواهد شد کاملا با این عنوان زیبا اشنا باشید و برای بازی کردن یا نکردن ان تصمیم گیری نمایید. پس اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان زیبای Lost Soul Aside هستید در ادامه با بنده و وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

maxresdefault-4

مشاهده بال های پر ابهت و عظیمی که شخصیت اصلی بازی از پشت خود در می آورد و با آن پرواز می کند ما را به یاد کریتوس کبیر و شاهکار God of War می اندازد و بال های ایکاروس و انگار ادای دینی است به این بازی بی تکرار. فقط به نورپردازی و اسمان بازی دقت کنید

Yang Bing در مورد تیم سازنده بازی که اکنون بر روی این عنوان کار می کنند گفته است که در حال حاضر این تیم شامل ۵ نفر می باشد که در حال تهیه محتوا برای Lost Soul Aside هستند. همچنین وی در مورد پایان ساخت بازی اعلام کرده است که این عنوان هنوز در مراحل بسیار ابتدایی ساخت و تولید قرار دارد و زمان خیلی زیادی برای به پایان رساندن این پروژه باقی مانده است. برخی از بازیبازان علاقمند که طرفدار این عنوان زیبا شده اند بارها از سازنده بازی در مورد انتشار یک نسخه بتا یا دمو و … سوال کرده اند که Yang Bing  در این مورد گفته است که خیلی زود است در مورد دمو برای Lost Soul Aside صحبت کنیم و حتی نسخه بتا نیز حالا حالاها آماده نخواهد شد و فعلا قصدی برای عرضه دمو و… وجود ندارد. وی گفته است که سبک بازی همانطور که در ویدئوی آن مشخص است اکشن نقش آفرینی می باشد که البته ممکن است با تغییر ذهنیت وی تغییر کند که البته بعید به نظر می رسد.

lostsoulaside-1

محیط ها و دنیای بازی در نهایت زیبایی هستند.

بعد از بازخوردهای فوق العاده عالی که Yang Bing بعد از انتشار تریلر Lost Soul Aside دریافت نمود و بعد از این که وی اعلام کرد در حال همکاری با سونی برای به اتمام رساندن این عنوان می باشد، اشاره کرد که او با دیگر سازندگان نیز برای ساخت این عنوان همکاری خواهد نمود تا بتواند این پروژه را برای انتشار در سال ۲۰۱۸ آماده کند. البته وی اعلام نمود که قضیه همکاری اصلی باسونی و انحصاری زمانی بودن این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ بر جای خود باقی خواهد بود و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. در تریلر معرفی بازی موارد خیلی زیادی از داستان آن آشکار نمی شود و نمی توان فهمید که دقیقا حول محور چه وقایعی قرار خواهد داشت. در جایی از تریلر می بینیم که قطعه کوچکی کریستال مانند در دست شخصیت اصلی بازی قرار دارد و همچنین یک شخصیت پرنده مانند یک اژدهای کوچک مدام به دور شخصیت اصلی بازی می چرخد و انگار که او را راهنمایی می کند. در جایی از این ویدئو شاهد هستیم که شخصیت اصلی بازی که یک پسر بسیار خوش چهره و خوش تیپ مانند شخصیت های اصلی سری فاینال قانتزی است می گوید “من این کار را برای نجات دنیا انجام نمی دهم، بلکه برای نجات خودم انجام می دهم.”

gp3

مبارزات بازی بسیار بسیار سریع هستند و قابلیت تلپورت کردن سریع شخصیت بازی خیلی لذت بخش به نظر می رسد.

در صفحه رسمی بازی در فیسبوک، بینگ شرح داده است که وی الهام اصلی و اولیه ساخت این عنوان را از بازی زیبای Final Fantasy XV گرفته است و حتی شاهد شباهت هایی بین شخصیت های اصلی این عنوان و زمینه و تم کلی بازی با عنوان یاد شده نیز خواهیم بود. در تریلر بازی شاهد حضور دو شخصیت اصلی با نام های Kazer و  Ventas هستیم که با یکدیگر مبارزه می کنند و سازنده بازی در این مورد سوالی را مطرح کرده است: چه کسی از بین این دو پیروز خواهد شد؟ با این که تاکنون اطلاعات خیلی زیادی از داستان بازی و تم اصلی آن برای ما آشکار نشده است اما می توان امیدوار بود که اگر داستان آن نیز مانند سایر بخش های آن که تاکنون دیده ایم باشد شاهد داستانی عالی باشیم و مخصوصا این که وقتی منبع الهام اصلی بازی، عنوان زیبای Final Fantasy XV است، باید شاهد داستان زیبایی در بازی باشیم زیرا که در سری فاینال فانتزی، داستان همواره یکی از حرف های اول را در طول تاریخ زده است و می زند.

maxresdefault-3

انواع و اقسام محیط ها و مناطق مختلف را در بازی می بنید که واقعا شما را شگفت زده می کنند.

اولین نکته ای که وقتی تریلر معرفی بازی Lost Soul Aside را مشاهده می کنید در مورد ان چشم شما را می گیرد و شما را شگفت زده می کند مشاهده جلوه های بصری شگفت انگیز و بی نظیری است که در بازی وجود دارد و به واقع آن را شبیه به برترین عناوین نسل هشتم از لحاظ گرافیکی می کند و انگار که در حال مشاهده یک تریلر نهایی از بازی  Final Fantasy XV با آن گرافیک خارق العاده اش هستیم. این موضوع وقتی جالب تر می شود که می فهمیم این دنیای زیبا و بی نظیر از لحاظ بصری، تنها کار یک نفر است و یک شخص مسئول ساخت چنین جلوه های بصری شگفت انگیزی در بازی است. از هر لحاظ که فکرش را بکنید بازی در بالاترین سطح ممکن از نظر گرافیکی قرار دارد و انگار نه انگار که شاهد عنوانی هستیم که هنوز در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد. وقتی که در تریلر بازی شخصیت اصلی را مشاهده می کنیم که در حال راه رفتن است و در همین حین به طور مداوم محیط های بازی و دنیای آن عوض می شود، به واقع شما را به وجود می آورد که مگر چند نوع محیط و دنیا در این بازی وجود دارد؟ پشت سر هم از جنگل ها و دشت های سرسبز گرفته تا صحرایی بی آب و علف و محیط های پر از گرد های جادویی ابی رنگ معلق در هوا و چندین و چند نوع محیط دیگر را در بازی مشاهده می کنید که قطعا تجربه بازی در آن همه محیط متنوع و زیبا بسیار لذتبخش خواهد بود.

maxresdefault

در تریلر بازی شاهد حضور دو شخصیت اصلی با نام های Kazer و Ventas هستیم که با یکدیگر مبارزه می کنند و سازنده بازی در این مورد سوالی را مطرح کرده است: چه کسی از بین این دو پیروز خواهد شد؟

در توجه به جزئیات ریز گرافیکی و طراحی شخصیت ها و محیط های بازی، شاهد یک شاهکار هستیم و سازنده بازی حتی ریزترین و جزئی ترین موارد گرافیکی را نیز در بازی لحظ کرده است تا شاهد گرافیک و جلوه های بصری شگفت انگیزی باشیم که نظیر آن را تاکنون کمتر دیده ایم و گویی که از تمام بازی های مورد علاقه ما بخش های برتر آن ها را گرفته و در بازی خود لحاظ کرده است. دنیایی فوق العاده زیبا و زنده با تنوع محیطی شگفت انگیز و رنگ پردازی هایی بسیار زیبا و مناسب. نورپردازی نیز در تریلر معرفی بازی که بخش های مختلف گیم پلی آن را نشان می دهد، بسیار بی نقص به نظر می رسد و تنها کافیست تا آسمان را در صحنه ای که شخصیت اصلی بازی با بال هایی بسیار پر ابهت و عظیم در حال پرواز کردن است مشاهده کنید تا دیگر نیاز به هیچ توصیفی از نورپردازی بازی نداشته باشید. صحنه ای که تصویر آن را نیز در این مطلب برای شما عزیزان قرار داده ایم. به قدری تماشای دویدن شخصیت اصلی بازی در محیط های بسیار گوناگون و متنوع با رنگ هایی زنده و زیبا در این تریلر لذت بخش است که یاعث می شود بارها و بارها آن را مشاهده کنید و با خود فکر کنید که پس بازی نهایی چطور می تواند باشد از لحاظ گرافیکی و بصری؟ قطعا یک شاهکار.

lost-soul-aside-1

تصاویر بازی هر کدام از دیگری زیباتر هستند

قطعا می دانید که در چنین عنوانی هر چقدر هم که داستان و جلوه های بصری و گرافیکی زیبا و عاری از نقص باشند، اما باز هم گیم پلی است که حرف اول را می زند و اگر شاهد یک گیم پلی ضعیف باشیم قطعا با خود تمام آن نکات مثبت را به زیر می کشد و برعکس، اگر گیم پلی بازی قدرتمند و جذاب باشد ارزش چند برابری به گرافیک و داستان و .. می بخشد. فقط همین جمله را می گویم که هر چقدر تا به حال از گرافیک و دیگر موارد بازی تعریف کرده ام و از آنها به نیکی یاد کرده ام، آن را چند برابر کنید تا متوجه قدرت بخش گیم پلی و مبارزات بازی شوید. به واقع برترین بخش تریلر معرفی بازی و نقطه عطف این ویدئو، مبارزات آن هستند که باور کنید بدون اغراق، انگار حاصل ترکیب گیم پلی ها و مبارزات عناوین Devil May Cry و Bayonetta و Final Fantasy XV و God of War است و بهترین قسمت های گیم پلی هر کدام را در خود جای داده است. مشاهده شخصیت اصلی بازی که به سرعت نور در صحنه بازی جابجا می شود و دشمنان را با سریعترین ضربات قلع و قمع می کند به واقع شما را به وجود می آورد و تصور این که کنترلر در دستان خودتان باشد و مشغول تجربه آن مبارزات باشید واقعا لذت بخش و شیرین است.

lost-soul-aside-800x445

شگفت انگیز و جادویی… به درخشش گل های این صحنه در زیر نور زیبای ماه دقت کنید…

کمبوهای فوق العاده سرعتی و متنوع و نگاه داشتن یک دشمن در آسمان با انواع و اقسام کمبوهای متنوع، میراثی است که ما از سری محبوب Devil May Cry در این بازی می بینیم، تعداد بیشماری حملات مختلف و متنوع که شخصیت اصلی بازی پشت سر هم بر دشمنان فرود می آورد ما را به یاد شاهکار کامیا یعنی Bayonetta می اندازد، تلپورت های سریع از این سمت صحنه به ان سمت به همراه قلع و قمع کردن دشمنان و دنیای بسیار بزرگ و زیبا و زنده بازی چیزی است که در Final Fantasy XV می بینیم و حتی مشاهده بال های پر ابهت و عظیمی که شخصیت اصلی بازی از پشت خود در می آورد و با آن پرواز می کند ما را به یاد خشمگین ترین قهرمان تاریخ بازی های ویدئویی یعنی کریتوس کبیر و شاهکار God of War می اندازد و بال های ایکاروس و انگار ادای دینی است به این بازی بی تکرار پلی استیشن. مبارزات بازی در ویدئویی که از بازی به نمایش در امده است به قدری هیجان انگیز و زیبا است که دل آدم را می لرزاند و تنها و تنها آرزو می کنید که کاش بشود هر چه زودتر خودمان کنترل آن را در دست بگیریم و انواع و اقسام این حملات را انجام دهیم و در این دنیای بی نظیر پیشروی کنیم. افکت های مختلفی که در طول حملات شخصیت اصلی بازی به نمایش در می اید و بر دو رنگ ابی و قرمز تمرکز دارد مانند حملات دانته افسانه ای) بسیار تماشایی و هیجان انگیز هستند. همچنین با ضربه خوردن شخصیت اصلی بازی شاهد این هستیم که صفحه بازی هر بار خونی و خونی تر می شود تا ضربه خوردن و آسیب دیدن شخصیت بازی را نمایش دهد.

lost-soul-aside-2_u4z1

کمبوهای فوق العاده سرعتی و متنوع و نگاه داشتن یک دشمن در آسمان با انواع و اقسام کمبوهای متنوع، میراثی است که ما از سری محبوب Devil May Cry در این بازی می بینیم

سازنده بازی همچنین اعلام کرده است که در بازی شاهد “multiple weapons” یا تنوع سلاح های بسیار زییادی خواهیم بود که قطعا هر چه بیشتر بر متنوع تر کردن مبارزات بسیار سریع و مرگبار بازی خواهد افزود و لذت خواصی را به آن ها خواهد بخشید تا مثلا در هنگام کمبوهای مختلف و سریع بازی بتوانیم سریع اسلحه های خود را تعویض کنیم و با این روش لذت مبارزه را بر ای خود بسیار افزایش دهیم و حتی امتیاز تنوع حملات بیشتری را نیز کسب نماییم (در صورتی که بازی از این المان برخوردار باشد) که این کاملا یادآور عنوان Devil May Cry است که گویا اصلی ترین منبع الهام بازی در مبارزات بازی بوده است. شخصیت اصلی بازی خیلی سریع در صحنه بازی حرکت می کند و گاهی در تریلر بازی مبارزات به قدری سریع بودند که در بین افکت ها و .. متوجه نمی شویم که الان در صحنه بازی چه خبر است و کی کجاست! وقتی در حین گیم پلی بازی و راه رفتن شخصیت بازی به دنیای اطراف وی و دوردستها نگاه کنید به واقع شگفت زده خواهد شد که مگر می شود یک شخص چنین کاری کرده باشد؟ دورنمای بازی که یک نمونه از آن را در تصویر زیرین مشاهده می کنید چیزی در سطح برترین بازی هایی است که تاکنون دیده ایم و منظره های بی نظیر عناوین سولز و شاهکارهای میازاکی را به یاد ما می اورند. در نهایت در مورد گیم پلی و مبارزات بازی باید گفت که هر چیزی که در مورد این بخش در تریلر بازی دیده ایم نشان دهنده یک عنوان فوق العاده اکشن نقش آفرینی با المان های مبارزات هک اند اسلش است که قرار است ما را به یک سفر بی نظیر ببرد. امیدواریم که همینطور باشد.

gp1

دورنمای بازی چیزی در سطح برترین بازی هایی است که تاکنون دیده ایم و منظره های بی نظیر عناوین سولز و شاهکارهای میازاکی را به یاد ما می اورند

در نهایت از شما عزیزان می خوام که حتما و بدون هیچ شک و شبهه ای تریلر بازی Lost Soul Aside را بارها و بارها نگاه کنید زیرا که شاید زیباتر از آن را در طی سال ها ندیده باشید و در هر بار دیدن ان نکات جدیدی را خواهید فهمید و به این فکر خواهید کرد که یک نفر این را ساخته است؟ هر چیزی که در مورد این بازی و این تریلر و .. دیده ایم و شنیده ایم، مثبت است و بس. تمام این ویدئو امید است و امید و امید به یک عنوان اکشن نقش افرینی فوق العاده در حد برترین های این سبک. درست است که هنوز نباید حالا حالاها منتظر انتشار این بازی باشیم و هنوز در مر احل ابتدایی خود قرار دارد اما این را در گوشه ذهنمان داریم که یک بازی اکشن نقش افرینی بی نظیر دارد ساخته می شود که هر لحظه انتظار برای آن ارزشمند است و می توانیم امیدوار باشیم که یک شاهکار را تجربه خواهیم کرد. عنوانی که از تک تک لحظات ویدئوی معرفی آن هنر و استعداد و عشق می بارد و نشان دهنده قدرت یک سازنده و یک فرد است. به واقع که یک نفر در این بازی به مانند یک کمپانی و یک تیم عمل کرده است و حتی فراتر از آنها. گمان نکنید که بیهوده است که شرکتی مثل سونی که خیلی از بازیسازان ارزویشان است تا از آن ها حمایت کند (آن هم در حالی که کلی از بازی را ساخته اند)، با دیدن تنها و تنها و تنها یک تریلر از یک عنوان که در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد آن را مورد حمایت خود قرار دهد تا بازی را برای خود انحصاری زمانی کند. فکر  می کنید دلیل این حمایت سریع و بلافاصله چیست؟

lost-souls-aside

یکی از جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازی. تمام این بازی امید و امید و امید….

این حمایت تنها و تنها یک دلیل دارد و بس، آن هم این که Lost Soul Aside پرپتانسل ترین عنوانی است که در سال های اخیر آن هم در بین بازیهای مستقل دیده ایم و تنها بازی مستقلی است که از لحاظ گرافیکی و … حتی از عناوین چند صد نفره و بزرگ AAA هم زیباتر به نظر می رسد و با در اختیار داشتن بودجه کافی، Yang Bing نشان داده است که از هنر و توانمندی برای ساخت یک بلاک باستر بی نظیر و فوق العاده زیبا برخوردار است و می توان دنیای بازی را همان طور که یا یک تریلر شگفت زده کرد، با بازی نهایی خود نیز به تعجب وا دارد و تحسین همگان را با خود همراه کند. هر بار و هر بار که به ویدئوی معرفی این بازی نگاه می کنیم به صنعت و هنری که عاشق آن هستیم افتخار می کنیم و می بالیم. عناوینی مثل Lost Soul Aside بیانگر این هستند که بازی های رایانه ای، می توانند هر هنر دیگری را کنار زده و برترین و زیباترین اثرات را ان هم به صورت تعاملی و به شکلی که بتوان با انها واکنش داشت و آن ها را تغییر داد، برای ما به ارمغان بیاورند و هر ذهن هنر دوستی را به تحسین وادارند. بسیار هیجان انگیز است که منتظر عرضه اطلاعات و تصاویر و ویدئوهای بیشتری از عنوان Lost Soul Aside در آینده باشیم و هر بار پیشرفت و زیباتر شدن آن را مشاهده کنیم هر چند که این انتظار را برای انتشار بازی برایمان سخت تر می کند اما باز هم لذتبخش است که می دانیم منتظر یک بازی بی نظیر و شاهکار خواهیم بود که ساعت ها و ساعت ها ما را سرگرم خواهد کرد. Lost Soul Aside و تریلر معرفی آن تنها و تنها یک پیام را در خود دارند و بس و آن هم “امید” است و “امید”. به امید این که هر چه زودتر اطلاعات جدیدی را از این بازی پر امید و زیبا از سوی سازندگان بازی دریافت کنیم. نام Lost Soul Aside را در دفتر بازی های مورد انتظار خود علامت بزنید و به خاطر بسپارید زیرا که خیلی بیشتر از آن خواهیم شنید…

 

 

 

12345678910(17 رای, میانگین آرا 9٫94 از 10 )
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

 1. masterkiller گفت:

  چطوری یه نفره ساخته اون فرد مطمعا نابغه صنعت گیم میشه در آینده Eek! Eek! Eek!

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 75Thumb up 3Thumb down
  • علی یبیب گفت:

   واقعا.. فاینال فانتزی ۱۵ اون همه زمان برد تازه کرستال داینامیکس پشتش بود یا دلست گاردین با اون گرافیکش این یک نفر چجوری تونسته یه همچین چیزی بسازه Shock Shock Shock Shock Shock Hypnotized Eek! Eek! Eek! Hypnotized Hypnotized

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 52Thumb up 2Thumb down
  • کهنسال گیمر گفت:

   همونطور که میدونیم برای ساخت یه بازی ….رشته های مختلف با هم در آمیخته میشه
   اینکه یه نفر انقدر در زمینه های مختلف سر رشته داشته باشه ….کمی …..کمی ….کمی قابل قبول هست …ولی اینکه یه تنه ….بتونه توی تایم محدود ….کارش رو انجام بده ….عملا غیر ممکنه
   .
   .
   یه وقتی هست میخای بازی ( کندی کراش ) بسازی ….یه وقتی هم هست میخای بازی هم سبک و هم قدرت ( فاینال فانتزی) با اون وسعت و عظمت بسازی
   .
   .
   واقعا یه نفره ….غیر قابل باوره
   .
   .
   در ضمن تیتر این مقاله منو یاد ترانه داریوش انداخت
   .
   .
   قبیله یعنی یه نفر ….

   10Thumb up 1Thumb down
 2. اوسا مسعود گفت:

  فعلا که اونچه از تریلر مشخصه ایشون دست کم تنهایی کار ۵۰ نفر رو انجام داده!! Yes Shock
  البته باید صبر کرد و منتظر ماند که محصول نهایی چه خواهد بود Thinking
  حیف که انحصاری شده!! Neutral
  واقعا به علاقه مندان بازی سازی امید می ده Yes
  این تریلر و این نقد منو ترغیب کرد دوباره برم دنبال بازی سازی که سال ها رهاش کردم Beauty

  30Thumb up 3Thumb down
 3. ali gc گفت:

  آقا سعید ظاهرا مثل من دچار پدیده ی عشق در تریلر اول شده بی اغراق بین ۵ تا تریلر برتری بود که تا حالا دیدم ، بازی دقیقا همون چیزی که از یه بازی بی نقص تصور میکردم نقطه قوت بازی هم ۱۰۰% گیم پلی بازیه فاینال فانتزی ۱۵ رو دور تند با چاشنی dmc چه لذتی ببریم از این بازی تو درجه سختی hell or hell مثل dmc که باید دائم الجاخالی!! باشی این بازی با این سرعت دیگه جای خود دارد….. گرافیک هنری بازی هم که فکر کنم سازنده بازی نقاش حرفه ای بوده فریم به فریم بازی انقدر زیباست داستانم با توجه به اسم قشنگ و پرمعنی بازی اصلا شکی نیست خوبه!! فعلا با dmcو ff15 خودمو برای این شاهکار گرم میکنم

  9Thumb up 0Thumb down
 4. Mohammad Gamer گفت:

  چقد بی خبر اومدو همه رو کرد در به در Evil Grin Evil Grin

  6Thumb up 0Thumb down
 5. واقعا تک نفره این تریلرو ساخته؟
  آخه همچین چیزی ممکنه؟ یا مثلا همکارانی داشته؟ یعنی خودش تک و تنها هم برنامه نویسی و هم کرکتر دیزاین و هم طراحی محیط و هم المان های گیم پلی رو درست کرده؟
  کلاه از سرم به احترامش بر میدارم

  7Thumb up 0Thumb down
 6. همین الآن‌تریلرو دیدم. زبانم قاصره….فقط میتونم بگم
  .
  .
  .
  .
  صدهزار آفرین برتو

  9Thumb up 1Thumb down
 7. Armin215 گفت:

  Hypnotized Hypnotized Hypnotized Hypnotized Hypnotized
  قبلا من این رو تو تلگرام فک کنم دیده بودم ، عنوانش هم این بود : بازی ای که فقط یک نفر ساخته .
  و از اونجایی که کانال های تلگرامی خیلی چرت و پرت ان (که این با تبلیغ هاشون ثابت شده مثلا میگن gta v برا اندروید اومد) این رو باور نکردم . هر چند فقط یک گیف بود اما صحنه هایی که اون گیف به نمایش میزاشت اصلا شبیه به بازی ای که یک نفر ساخته نبود .

  8Thumb up 1Thumb down
 8. Dark Calling گفت:

  واقعا جای ی بازی مثل این خیلی خالی بود. از اون بازیهایی میشه که ادمو میبره تو دنیای خودشو دیگه نمیتونی از این دنیا دل بکنی.دم سازندش گرم Yes Yes Yes

  5Thumb up 1Thumb down
 9. Governor گفت:

  (اینو دوباره گذاشتم که اگر تو مقاله قبلیتون ندیدید ببینید.ممنون)
  اقا سعید من یه پیشنهادی دارم که مطمعنم به ذهن خودتون هم اومده……بهتر نیست که برای مقاله ها صفحه اختصاصی درست کنید؟یعنی مثلا همین پوستر مقاله رو بصورت تمام صفحه بزارید (بجای اینکه بصورت خیلی کوچیک اون بالا باشه )و عکس های بین مقاله رو با کیفیت تر و بزرگتر بزارید و تبلیغی در کناره ها و بالای سایت نزارید مثل مقاله های سایت ز.و.م.ج.ی. البته من نمیخوام مقایسه ای انجام بدم ولی اینطوری هم خیلی زیباتر جلوه میده هم برازنده سایتی مثل گیمفاست هم مخصوصا ادم رو به خوندن مقاله تشویق میکنه.
  حالا خودتون نظرتون چیه؟کدوم زیباتره؟
  ایا حرفم اشتباهه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید Kiss Grin Heh

  5Thumb up 1Thumb down
  • درود بر شما. هر سایتی استایل خودش رو داره و کار خودش رو میکنه. قطعا میشه که کارهای دیگه ای کرد و روی قالب سایت هم فکر کرد. ما اصلا و ابدا کاری به این که سایت های دیگه چه کاری انجام دادن و میدن نداریم و گیمفا اصالتی داره که همه اغز روی اون الگو میگیرند. هیچ کس به خاطر خوشگلی صفحه های گیمفا یا ویدئو نمیاد اینجا بلکه به خاطر کیفیت محتوا و اصالتش هست که میان. قطعا میشهبرای زیباتر کردن کارهایی کرد که در اینده انجام میشه انشالله. ممنون از شما
   http://www.aparat.com/saeedsliipknott

   8Thumb up 1Thumb down
   • Governor گفت:

    خیلی ممنون از توجهتون.
    بله منم گفتم که نمیخوام مقایسه ای انجام بدم.
    این فقط یک پیشنهاد بود و امیدوارم مدیران سایت بهش فکر کنن و انجامش بدن.و حتی میتونن توی این زمینه بهتر از کسان دیگه عمل کنن.من گیمفا رو خیلی دوست دارم به همین دلیل پیشنهادی میدم که به نفع سایت و حتی من و کاربرا باشه. Kiss In Love Yes Yes
    و اینکه اقا سعید لطفا مقاله های بیشتری بزارید چون واقعا مقاله هایی که میزارید توی سایت تک هستن و عالی. Yes
    ممنون

    2Thumb up 0Thumb down
    • درود بر شما. وظیفه بنده هست که توجه کنم و پاسخ بدم به کاربرای عزیزمون مثل شما. مگه گیمفا اصلا بدون کاربراش وجود داره و ارزش داره؟
     بله قطعا باید پیشرفت کرد و کارهایی برای زیبا کردن سایت برای شما عزیزان انجام بدیم. نرسی که به گیمفا توجه دارید و سایت خودتون رو دوست دارید.
     خیلی خیلی از شما ممنونم. باعث افتخار من هست که مطالعه میکنید مقالات بنده رو و علاقه دارید و وقت باارزشتون رو برای خوندن مقالات بنده می ذارید. انشالله همیشه راضی باشد.
     http://www.aparat.com/saeedsliipknott

     3Thumb up 0Thumb down
 10. s1107 گفت:

  باید شرکت هایی مثل : کپ کام ، کونامی ، پلاتنیوم گیمز (با توجه به ساخت آخرین شاهکارهای این استودیو مثل افسانه کورا ، ترانسفورمرز ، لاکپشتهای نینجا ، استار فاکس زیرو) و … تماشای تریلر این بازی رو در برنامه کاری روزانه کارمنداشون قرار بدن Doctor

  8Thumb up 4Thumb down
 11. Hanna گفت:

  زسما ازتش یکنفره است سارنده اش. یک تنه مفهوم بازی ایندی رو به مرزهای رویایی رسونده. باید برگردم خانه با دقت ببینم. اصلا قابل تصور نیست چطور یکنفره همچین انقلابی کرده.

  9Thumb up 0Thumb down
 12. geralt گفت:

  بازیساز های ایرانی باید یاد بگیرن که این بازی فوق العاده رو فقط یک نفر ساخته. با این گرافیک و گیم پلی عالی Cool

  3Thumb up 1Thumb down
 13. peen گفت:

  مقاله خوبی بود مثل همیشه
  یک نفر ین بازی را ساخته یعنی تمام کاری فنی و برنامه نویسی و ………خودش انجام داده اگه واقعا اینجوری باشه امیدوارم زحماتش بیهوده نباشه و بازیش موفق بشه

  2Thumb up 1Thumb down
 14. hamidgrio گفت:

  باورش واقعا سخته . فقط باید منتظر موند و صبر کرد تا با چشمای خودمون ببینیم

  1Thumb up 1Thumb down
 15. Joel Miller گفت:

  زیبا به نظر میرسه، امیدوارم که بازی موفقی بشه. سازنده بازی خیلی زحمت کشیده و تلاشش قابل تحسینه.

  2Thumb up 1Thumb down
 16. maximus1370 گفت:

  خدا کنه نیرو و بودجه کافی در اختیارش بذارن تا بازی زودتر و با کیفیت آماده بشه

  1Thumb up 0Thumb down
 17. vergil2max گفت:

  یا بروسلی.
  یکنفر همچین کاری کرده.ایول داره واقعا.هنوز تریلر را ندیدم اینو میگم.

  3Thumb up 0Thumb down
  • حالا ببینید تریلر رو بعدش دیگه بروسلی و جکی جان و .. جواب نمیده.!
   http://www.aparat.com/saeedsliipknott

   4Thumb up 0Thumb down
  • vergil2max گفت:

   حالا ببینید تریلر رو بعدش دیگه بروسلی و جکی جان و .. جواب نمیده.!
   دی Grin
   موندم چی بگم.(شاید هیچ وقت باورم نشه که این کار یکنفر-بنظرم کسای دیگه هم کمک کردن به ایشون مثلا در بخش صداگزاری.برنامه نویسی و غیره-اما باورم میشه که اصل کار را یکنفر انجام داده باشه و واقعا تحسین برانگیز).
   اگه ایشون گمراه نشه(منظورم پولکی نشه) حتما اینده خیلی خوبی خواهد داشت.طوری که میتونم بگم شاید در حد بزرگانی چون میکامی و کوجیما بشه.
   ضمنا درود بر سونی که همیشه اماده به خدمت و کمک به جامعه گیم و از اینکه همچین شرکتی وجود داره واقعا خوشحالم چه بسا اگه نبود هنوز داشتم سوپر ماریو بازی میکردم.دی Grin

   4Thumb up 2Thumb down
   • vergil2max گفت:

    مایکروسافت کجای کاری دادش-به جای اینکه یکی دو میلیارد دلار پول بی زبون را بدی که یک ایپی شطرنجی بخری برو از همچین ادمای حمایت کن یا برو چند انحصاری ناب بساز.حیف اون پول که ریختی توی چاه.الان ماینکرفت چه سودی برای فن هات داشت هیچی فقط بودجه چندین انحصاری توپ را فدای یک بازی مولتی پلتفرم کردی(یعنی ناموسا نمیتونستی همچین بازی بسازی که رفتی خریدش.اگه یک دهم اون پول را میدادی به یک خبره بازی بهتر از اون را برات میساخت).یک دقیقه به اطرافت نگاه کن ببین چه کارمندای شاخی داری اما بنده خداها را حمایت نمیکنید.دقت کن فقط دوتا از کارمندات کاری باهات کردن که الان ارزو داری فقط حریفشون بشی.کاری که شاید میخواستن برات انجام بدن اما قبول نکردی ولی بعدش شرکتی به اسم ولو را ساختن شرکتی که الان الهام دنیای PC است.چیزی که الان تو باس میبودی
    دی-یادم رفت-مقاله فوق العاده بود.ضمنا من چی دیر باخبر شدم از این بازی.امیدوام توی E3 یک تریلری پخش بکنن.
    با تشکر

    5Thumb up 1Thumb down
 18. pro gamer2017 گفت:

  ممنون آقا سعید.از همون چند وقت پیش که خبر ساخته شدن این بازی توسط یه نفر پخش شد،خودم هم باورم نمیشد.تریلر بازی رو هم دیده بودم و میشه گفت منبع الهام اصلی بازی سری فاینال فانتزی هستش مبارزات و گرافیک بازی هم معلوم بود فوق العادست.خدا رو شکر که یه تیم در اختیار آقاب یینگ ینگ قرار دادن تا بازیشو کامل کنه.این سازنده قدرت اعتماد به نفس و پشتکار رو به ما ثابت کرد.

  0Thumb up 0Thumb down
 19. danny.pc گفت:

  مقاله وقعا عالی بودممنون از شما اقا سعید.
  تریلرش دیوانم کرده خیلی ازش خوشم اومده ترکیبی از سرعت dmc و دنیای فانتزی فاینال فانتزی ۱۵ در یک کلام معرکه ی و چیزی که عجیب ترش می کنه اینه که فقط یه نفر اینو ساخته اخه چجوری؟؟

  1Thumb up 0Thumb down
 20. HaDi گفت:

  واقعا قابل باور نیست که یه نفر تنهایی بتونه همچین کاری بکنه افرین به اراده ش.اگه دوتا از این جور ادما تو ایران خودمون بود می زدیم صنعت گیم رو متحول می کردیم Shout Cool

  3Thumb up 0Thumb down
 21. Alireza11111 گفت:

  این تریلر رو بارها دیدم و به جرعت جزو بهترین تریلر هایی بود که تو عمرم دیدم و ساخته شدن این بازی توسط یک نفر؟!!!این خود معجزه است !Yang Bing یک نابغه است انیشتینیه که ذهنش رو گذاشته برای دنیای گیم.اما من رو به طور ناخوشایندی یاد یک بازی دیگه هم انداخت ,نمیدونم نظر شما اقای اقا بابایی یا بقیه کاربرا چیه ولی به نظر من همه چیز علاوه بر همه ی چیز های خوب بوی no mans sky رو هم میده.حتی سونی هم از اون پشتیبانی کرده بود.ولی خدا کنه اون قسمت نابغه بودن Yang Bing درست از اب دربیاد نه قسمت نامید کردن گیمر ها.

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت